-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Тотальний ендопротез кульшового суглоба безцементної фіксації з парою тертя (НК 024:2023: 33181- Ендопротез кульшового суглоба цілий з парою тертя метал-поліетилен); Ендопротез колінного суглобу без збереження задньої хрестоподібної зв’язки з можливістю під єднання тібіального стему та аугменту (33665 - Ендопротез колінного суглоба повний шарнірний); Ендопротез плечового суглоба повний (35670 - Ендопротез плечового суглоба повний); Ендопротез ліктьового суглоба повний шарнірний (40124 - Ендопротез ліктьового суглоба повний шарнірний); Якірний фіксатор РЕЕК з 2 нитками Fiber (45062 - Нерозмоктний анкер для кріплення м’яких тканин) за кодом ДК 021:2015: 33180000-5 Апаратура для підтримування фізіологічних функцій організму
Тендер Prozorro UA-2025-08-11-011260-a
Завершена
1 553 433.33
UAH з ПДВ
мін. крок: 1% або 15 534.33 UAH
мін. крок: 1% або 15 534.33 UAH
Номер:
2de90fe7bf1646d5926228795aac7d7c
Внутрішній номер закупівлі:
26108136
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2025-08-11-011260-a
Замовник:
ВІЙСЬКОВА ЧАСТИНА А4615
×
-
Код ЄДРПОУ:
08015857
-
Адреса:
Україна
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Андрій Санжара +380977973269 a.sanjara4615@post.mil.gov.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
33180000-5 Апаратура для підтримування фізіологічних функцій організмуАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
1 553 433.33 UAH з ПДВ
Період уточнення:
11.08.2025 17:34 - 16.08.2025 00:00
Період прийому пропозицій:
11.08.2025 17:34 - 19.08.2025 09:00
Аукціон:
з 20.08.2025 15:55
Період кваліфікації:
19.08.2025 09:00 - 21.08.2025 16:55
Період завантаження договору:
27.08.2025 00:00 - 06.09.2025 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴1 553 433.33 Тотальний ендопротез кульшового суглоба безцементної фіксації з парою тертя (НК 024:2023: 33181- Ендопротез кульшового суглоба цілий з парою тертя метал-поліетилен); Ендопротез колінного суглобу без збереження задньої хрестоподібної зв’язки з можливістю під єднання тібіального стему та аугменту (33665 - Ендопротез колінного суглоба повний шарнірний); Ендопротез плечового суглоба повний (35670 - Ендопротез плечового суглоба повний); Ендопротез ліктьового суглоба повний шарнірний (40124 - Ендопротез ліктьового суглоба повний шарнірний); Якірний фіксатор РЕЕК з 2 нитками Fiber (45062 - Нерозмоктний анкер для кріплення м’яких тканин) за кодом ДК 021:2015: 33180000-5 Апаратура для підтримування фізіологічних функцій організму