-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Тотальний ендопротез кульшового суглоба безцементної фіксації з парою тертя (НК 024:2023: 33181- Ендопротез кульшового суглоба цілий з парою тертя метал-поліетилен); Ендопротез колінного суглобу без збереження задньої хрестоподібної зв’язки з можливістю під єднання тібіального стему та аугменту (33665 - Ендопротез колінного суглоба повний шарнірний); Ендопротез плечового суглоба повний (35670 - Ендопротез плечового суглоба повний); Ендопротез ліктьового суглоба повний шарнірний (40124 - Ендопротез ліктьового суглоба повний шарнірний); Якірний фіксатор РЕЕК з 2 нитками Fiber (45062 - Нерозмоктний анкер для кріплення м’яких тканин) за кодом ДК 021:2015: 33180000-5 Апаратура для підтримування фізіологічних функцій організму
Оголошено тендер
1 553 433.33
UAH
Номер:
283c4a3722994d239c21f8a719c52360
Ідентифікатор плану:
UA-P-2025-08-11-013976-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
ВІЙСЬКОВА ЧАСТИНА А4615
×
-
Код ЄДРПОУ:
08015857
-
Адреса:
Україна
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
ВІЙСЬКОВА ЧАСТИНА А4615
×
-
Код ЄДРПОУ:
08015857
-
Адреса:
Україна
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
1 553 433.33 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Тотальний ендопротез кульшового суглоба безцементної фіксації з парою тертя (НК 024:2023: 33181- Ендопротез кульшового суглоба цілий з парою тертя метал-поліетилен); Ендопротез колінного суглобу без збереження задньої хрестоподібної зв’язки з можливістю під єднання тібіального стему та аугменту (33665 - Ендопротез колінного суглоба повний шарнірний); Ендопротез плечового суглоба повний (35670 - Ендопротез плечового суглоба повний); Ендопротез ліктьового суглоба повний шарнірний (40124 - Ендопротез ліктьового суглоба повний шарнірний); Якірний фіксатор РЕЕК з 2 нитками Fiber (45062 - Нерозмоктний анкер для кріплення м’яких тканин) за кодом ДК 021:2015: 33180000-5 Апаратура для підтримування фізіологічних функцій організму
Примітки:
Місце знаходження замовника: Дніпропетровська область, м. Дніпро. Категорія замовника: Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади, відповідно до пункту 3 частини 1 статті 2 Закону України "Про публічні закупівлі".
Річний план закупівлі на:
2025
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Серпень 2025
Класифікатор ДК 021:2015:
33180000-5 Апаратура для підтримування фізіологічних функцій організму
КЕКВ:
2220 Медикаменти та перев'язувальні матеріали
Дата опублікування:
11.08.2025 17:26
Історія обґрунтування:
×
-
Опис обґрунтування:
Закупівля проводиться відповідно до потреб військової частини А4615 (рапорт № 3021/р від 06.08.2025 р.), з урахуванням наявного фінансування, а саме: отримання субвенції від Новоолександрівської сільської ради, рішення №4311-56/VIII від 08.05.2025 р. Під час визначення очікуваної вартості предмета закупівлі враховувалась примірна методика визначення очікуваної вартості предмета закупівлі, що затверджена наказом Міністерства розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України від 18.02.2020 № 275. Потенційним постачальникам направлено запити на комерційну пропозицію. Проведено аналіз отриманих відповідей. Очікувану вартість визначено як середньоарифметичне значення.
-
Дата публікації:
11.08.2025 17:27
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Тотальний ендопротез кульшового суглоба безцементної фіксації з парою тертя, метал-поліетилен.
×
-
НК 024:2023:
33181 Ендопротез кульшового суглоба цілий з парою тертя метал-поліетилен
Кількість
5 комплект
Період постачання
(не задано)
Ендопротез колінного суглобу без збереження задньої хрестоподібної зв’язки з можливістю під єднання тібіального стему та аугменту
×
-
НК 024:2023:
33665 Ендопротез колінного суглоба повний із задньою стабілізацією
Кількість
5 комплект
Період постачання
(не задано)
Ендопротез плечового суглоба повний
×
-
НК 024:2023:
35670 Ендопротез плечового суглоба повний
Кількість
3 комплект
Період постачання
(не задано)
Ендопротез ліктьового суглоба повний шарнірний
×
-
НК 024:2023:
40124 Ендопротез ліктьового суглоба повний шарнірний
Кількість
3 комплект
Період постачання
(не задано)
Якірний фіксатор РЕЕК з 2 нитками Fiber
×
-
НК 024:2023:
45062 Нерозсмоктний анкер для кріплення м'яких тканин
Кількість
28 штука
Період постачання
(не задано)
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Код класифікації видатків
Сума
ДжерелоДержавний бюджет України
ОписЗа рахунок додаткового фінансуванням від отримання субвенції з бюджету Новоолександрівської сільської територіальної громади (Рішення сесії Новоолександрівської сільської ради № 4311-56/VIII від 08.05.2025 р.)
Код класифікації видатківКПК-2025:2101020 - Забезпечення діяльності Збройних Сил України, підготовка кадрів і військ, медичне забезпечення особового складу, ветеранів військової служби та членів їхніх сімей, ветеранів війни
Сума1 553 433.33 UAH