-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Електродерматом ДК-717 (або еквівалент) код НК 024:2023 – 11179 - Дерматом із живленням ві...×-
Електродерматом ДК-717 (або еквівалент) код НК 024:2023 – 11179 - Дерматом із живленням від мережі , ДК 021:2015 код 33160000-9 Устаткування для операційних блоків
- ID: UA-2026-08-31-010159-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30243418
ДЕРЖАВНА УСТАНОВА "ТЕРИТОРІАЛЬНЕ МЕДИЧНЕ ОБ′ЄДНАННЯ МІНІСТЕРСТВА ВНУТРІШНІХ СПРАВ УКРАЇНИ ПО ХМЕЛЬНИЦЬКІЙ ОБЛАСТІ" ЄДРПОУ: 08734575ДК 021:2015: 33160000-9 Устаткування для операційних блоківПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 7 днів (до 09.09.26 00:00)
-
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Ультразвуковий п'єзохірургічний апарат, «Код ДК 021:2015 33160000-9 Уста-ткування для...×-
Ультразвуковий п'єзохірургічний апарат, «Код ДК 021:2015 33160000-9 Уста-ткування для операційних блоків», за кодом НК 024:2023 57825 - Генератор електрохірургічної/ ультразвукової хірургічної системи»
- ID: UA-2026-06-25-008503-a
- Дата створення : 25.06.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29652375
ДЕРЖАВНА УСТАНОВА "ТЕРИТОРІАЛЬНЕ МЕДИЧНЕ ОБ′ЄДНАННЯ МІНІСТЕРСТВА ВНУТРІШНІХ СПРАВ УКРАЇНИ ПО ХМЕЛЬНИЦЬКІЙ ОБЛАСТІ" ЄДРПОУ: 08734575ДК 021:2015: 33160000-9 Устаткування для операційних блоківЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
ДК 021:2015: 33160000-9: Устаткування для операційних блоків Портативний відеоцистоскоп –...×-
ДК 021:2015: 33160000-9: Устаткування для операційних блоків Портативний відеоцистоскоп – 1 комплект (НК 024:2023 44925 Відеоцистоскоп багаторазового застосування гнучкий), (НК 031:2024 Z12020711 Відеоцистоу-ретроскопи); Медична шейверна система – 1 комплект (НК 024:2023 36224 - Система шей-верна артроскопічна з живленням від мережі), (НК 031:2024 Z1202110201 - Моторизовані системи для артроскопічної хірургії);
- ID: UA-2026-06-25-000835-a
- Дата створення : 25.06.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29644739
ДЕРЖАВНА УСТАНОВА "ТЕРИТОРІАЛЬНЕ МЕДИЧНЕ ОБ′ЄДНАННЯ МІНІСТЕРСТВА ВНУТРІШНІХ СПРАВ УКРАЇНИ ПО ХМЕЛЬНИЦЬКІЙ ОБЛАСТІ" ЄДРПОУ: 08734575ДК 021:2015: 33160000-9 Устаткування для операційних блоківЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Комплект електрохірургічних інструментів для модернізації електрохірургічного високочастот...×-
Комплект електрохірургічних інструментів для модернізації електрохірургічного високочастотного (ЕХВЧ) генератора ERBE серії VIO моделі 300D
- ID: UA-2026-06-22-004982-a
- Дата створення : 22.06.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29606634
ДЕРЖАВНА УСТАНОВА "ТЕРИТОРІАЛЬНЕ МЕДИЧНЕ ОБ′ЄДНАННЯ МІНІСТЕРСТВА ВНУТРІШНІХ СПРАВ УКРАЇНИ ПО ХМЕЛЬНИЦЬКІЙ ОБЛАСТІ" ЄДРПОУ: 08734575ДК 021:2015: 33160000-9 Устаткування для операційних блоківЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Мобільний відеобронхоскоп (в комплекті)- ID: UA-2026-06-16-011117-a
- Дата створення : 16.06.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29554956
ДЕРЖАВНА УСТАНОВА "ТЕРИТОРІАЛЬНЕ МЕДИЧНЕ ОБ′ЄДНАННЯ МІНІСТЕРСТВА ВНУТРІШНІХ СПРАВ УКРАЇНИ ПО ХМЕЛЬНИЦЬКІЙ ОБЛАСТІ" ЄДРПОУ: 08734575ДК 021:2015: 33160000-9 Устаткування для операційних блоківЗавершена -
-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
Ножиці медичні,Затискач хірургічний,Елеватор хірургічний,Дисектор хірургічний,Бур хірургіч...×-
Ножиці медичні,Затискач хірургічний,Елеватор хірургічний,Дисектор хірургічний,Бур хірургічний,Щипці хірургічні
- ID: UA-2026-04-29-012245-a
- Дата створення : 29.04.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29071749
ДЕРЖАВНА УСТАНОВА "ТЕРИТОРІАЛЬНЕ МЕДИЧНЕ ОБ′ЄДНАННЯ МІНІСТЕРСТВА ВНУТРІШНІХ СПРАВ УКРАЇНИ ПО ХМЕЛЬНИЦЬКІЙ ОБЛАСТІ" ЄДРПОУ: 08734575ДК 021:2015: 33160000-9 Устаткування для операційних блоківЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Хірургічний інструмент- ID: UA-2025-12-16-019233-a
- Дата створення : 16.12.25
- Внутрішній номер закупівлі: 27595852
ДЕРЖАВНА УСТАНОВА "ТЕРИТОРІАЛЬНЕ МЕДИЧНЕ ОБ′ЄДНАННЯ МІНІСТЕРСТВА ВНУТРІШНІХ СПРАВ УКРАЇНИ ПО ХМЕЛЬНИЦЬКІЙ ОБЛАСТІ" ЄДРПОУ: 08734575ДК 021:2015: 33160000-9 Устаткування для операційних блоківЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Хірургічний інструмент- ID: UA-2025-12-16-018862-a
- Дата створення : 16.12.25
- Внутрішній номер закупівлі: 27595483
ДЕРЖАВНА УСТАНОВА "ТЕРИТОРІАЛЬНЕ МЕДИЧНЕ ОБ′ЄДНАННЯ МІНІСТЕРСТВА ВНУТРІШНІХ СПРАВ УКРАЇНИ ПО ХМЕЛЬНИЦЬКІЙ ОБЛАСТІ" ЄДРПОУ: 08734575ДК 021:2015: 33160000-9 Устаткування для операційних блоківЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Лоток ниркоподібний SURGIWELOMED. Довжина 20,0 см ЛПч-200 Н, Лоток ниркоподібний SURGIWEL...×-
Лоток ниркоподібний SURGIWELOMED. Довжина 20,0 см ЛПч-200 Н, Лоток ниркоподібний SURGIWELOMED. Довжина 16,0 см ЛПч-160 Н, Лоток прямокутний SURGIWELOMED. Довжина 30,0 см ЛПр-300, Лоток прямокутний SURGIWELOMED. Довжина 20,0 см ЛПр-200(код ДК 021:2015: 33169300-5«Хірургічні лотки»)
- ID: UA-2025-11-24-013461-a
- Дата створення : 24.11.25
- Внутрішній номер закупівлі: 27243111
ДЕРЖАВНА УСТАНОВА "ТЕРИТОРІАЛЬНЕ МЕДИЧНЕ ОБ′ЄДНАННЯ МІНІСТЕРСТВА ВНУТРІШНІХ СПРАВ УКРАЇНИ ПО ХМЕЛЬНИЦЬКІЙ ОБЛАСТІ" ЄДРПОУ: 08734575ДК 021:2015: 33160000-9 Устаткування для операційних блоківЗавершена -
-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
Хірургічний інструмент- ID: UA-2025-11-19-016778-a
- Дата створення : 19.11.25
- Внутрішній номер закупівлі: 27190473
ДЕРЖАВНА УСТАНОВА "ТЕРИТОРІАЛЬНЕ МЕДИЧНЕ ОБ′ЄДНАННЯ МІНІСТЕРСТВА ВНУТРІШНІХ СПРАВ УКРАЇНИ ПО ХМЕЛЬНИЦЬКІЙ ОБЛАСТІ" ЄДРПОУ: 08734575ДК 021:2015: 33160000-9 Устаткування для операційних блоківЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Набір хірургічний (урологічний) (ДК 021:2015: 33160000-9 - Устаткування для операційних б...×-
Набір хірургічний (урологічний) (ДК 021:2015: 33160000-9 - Устаткування для операційних блоків НК 024:2023 - 35423 - Уретроскоп жорсткий Код НК 031:2024 Z12020713 УРЕТЕРОРЕНОСКОПИ)
- ID: UA-2025-10-27-005446-a
- Дата створення : 27.10.25
- Внутрішній номер закупівлі: 26895958
ДЕРЖАВНА УСТАНОВА "ТЕРИТОРІАЛЬНЕ МЕДИЧНЕ ОБ′ЄДНАННЯ МІНІСТЕРСТВА ВНУТРІШНІХ СПРАВ УКРАЇНИ ПО ХМЕЛЬНИЦЬКІЙ ОБЛАСТІ" ЄДРПОУ: 08734575ДК 021:2015: 33160000-9 Устаткування для операційних блоківЗавершена -
-
- 1
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Кольпоскоп- ID: UA-2024-11-14-016419-a
- Дата створення : 14.11.24
- Внутрішній номер закупівлі: 23261113
ДЕРЖАВНА УСТАНОВА "ТЕРИТОРІАЛЬНЕ МЕДИЧНЕ ОБ'ЄДНАННЯ МІНІСТЕРСТВА ВНУТРІШНІХ СПРАВ УКРАЇНИ ПО ХМЕЛЬНИЦЬКІЙ ОБЛАСТІ" ЄДРПОУ: 08734575ДК 021:2015: 33160000-9 Устаткування для операційних блоківЗавершена -
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Медична діодна лазерна система- ID: UA-2024-11-13-014394-a
- Дата створення : 13.11.24
- Внутрішній номер закупівлі: 23241010
ДЕРЖАВНА УСТАНОВА "ТЕРИТОРІАЛЬНЕ МЕДИЧНЕ ОБ'ЄДНАННЯ МІНІСТЕРСТВА ВНУТРІШНІХ СПРАВ УКРАЇНИ ПО ХМЕЛЬНИЦЬКІЙ ОБЛАСТІ" ЄДРПОУ: 08734575ДК 021:2015: 33160000-9 Устаткування для операційних блоківЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Електрохірургічний апарат- ID: UA-2024-09-06-000539-a
- Дата створення : 06.09.24
- Внутрішній номер закупівлі: 22504826
ДЕРЖАВНА УСТАНОВА "ТЕРИТОРІАЛЬНЕ МЕДИЧНЕ ОБ'ЄДНАННЯ МІНІСТЕРСТВА ВНУТРІШНІХ СПРАВ УКРАЇНИ ПО ХМЕЛЬНИЦЬКІЙ ОБЛАСТІ" ЄДРПОУ: 08734575ДК 021:2015: 33160000-9 Устаткування для операційних блоківЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Робоча станція для ЛОР (ЛОР-комбайн) в комплекті з ендоскопічною цифровою HD відео системо...×-
Робоча станція для ЛОР (ЛОР-комбайн) в комплекті з ендоскопічною цифровою HD відео системою
- ID: UA-2024-06-04-002604-a
- Дата створення : 04.06.24
- Внутрішній номер закупівлі: 21731917
ДЕРЖАВНА УСТАНОВА "ТЕРИТОРІАЛЬНЕ МЕДИЧНЕ ОБ'ЄДНАННЯ МІНІСТЕРСТВА ВНУТРІШНІХ СПРАВ УКРАЇНИ ПО ХМЕЛЬНИЦЬКІЙ ОБЛАСТІ" ЄДРПОУ: 08734575ДК 021:2015: 33160000-9 Устаткування для операційних блоківЗавершена -