• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП

Електродерматом ДК-717 (або еквівалент) код НК 024:2023 – 11179 - Дерматом із живленням від мережі , ДК 021:2015 код 33160000-9 Устаткування для операційних блоків

  • Подача пропозицій до закінчення періоду залишилося 8 днів (до 09.09.26 00:00)
  • Аукціон
  • Кваліфікація
  • Пропозиції
    розглянуто
Період подачі пропозицій

до закінчення періоду залишилося 8 днів (до 09.09.26 00:00)

63 000.00 UAH без ПДВ
До закінчення прийому пропозицій
08
дн
02
год
17
хв
08
сек
Довідка МВС Пов'язаний план Розрахувати вартість участі
Номер: aeed8e31c7cf4ddc9ca5643c849bb29b
Внутрішній номер закупівлі: 30243418
Ідентифікатор закупівлі: UA-2026-08-31-010159-a   
Замовник: ДЕРЖАВНА УСТАНОВА "ТЕРИТОРІАЛЬНЕ МЕДИЧНЕ ОБ′ЄДНАННЯ МІНІСТЕРСТВА ВНУТРІШНІХ СПРАВ УКРАЇНИ ПО ХМЕЛЬНИЦЬКІЙ ОБЛАСТІ"
Контактна особа: Трач Наталія Михайлівна 380980609120 kuc-nata@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015: 33160000-9 Устаткування для операційних блоківАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Товари
Очікувана вартість: 63 000.00 UAH без ПДВ
Період уточнення: 31.08.2026 16:21 - 06.09.2026 00:00
Період прийому пропозицій: 31.08.2026 16:21 - 09.09.2026 00:00
Період оскарження: 31.08.2026 16:21 - 06.09.2026 00:00
Аукціон: з 09.09.2026 15:55

Тендерна документація до лоту 1

  • Лот №1 ₴63 000.00 Електродерматом ДК-717 (або еквівалент) код НК 024:2023 – 11179 - Дерматом із живленням від мережі , ДК 021:2015 код 33160000-9 Устаткування для операційних блоків