-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Електродерматом ДК-717 (або еквівалент) код НК 024:2023 – 11179 - Дерматом із живленням від мережі , ДК 021:2015 код 33160000-9 Устаткування для операційних блоків
Оголошено тендер
75 600.00
UAH
Номер:
af4e7c3cb4a94505a8978f4f2d7c60a3
Ідентифікатор плану:
UA-P-2026-08-31-011719-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
ДЕРЖАВНА УСТАНОВА "ТЕРИТОРІАЛЬНЕ МЕДИЧНЕ ОБ′ЄДНАННЯ МІНІСТЕРСТВА ВНУТРІШНІХ СПРАВ УКРАЇНИ ПО ХМЕЛЬНИЦЬКІЙ ОБЛАСТІ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
08734575
-
Адреса:
29000, Україна, Хмельницька область, Хмельницький, ВУЛИЦЯ ПРОСКУРІВСЬКОГО ПІДПІЛЛЯ, будинок 112
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
ДЕРЖАВНА УСТАНОВА "ТЕРИТОРІАЛЬНЕ МЕДИЧНЕ ОБ′ЄДНАННЯ МІНІСТЕРСТВА ВНУТРІШНІХ СПРАВ УКРАЇНИ ПО ХМЕЛЬНИЦЬКІЙ ОБЛАСТІ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
08734575
-
Адреса:
29000, Україна, Хмельницька область, Хмельницький, ВУЛИЦЯ ПРОСКУРІВСЬКОГО ПІДПІЛЛЯ, будинок 112
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
75 600.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Електродерматом ДК-717 (або еквівалент) код НК 024:2023 – 11179 - Дерматом із живленням від мережі , ДК 021:2015 код 33160000-9 Устаткування для операційних блоків
Річний план закупівлі на:
2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Серпень 2026
Класифікатор ДК 021:2015:
33160000-9 Устаткування для операційних блоків
КЕКВ:
3110 Придбання обладнання і предметів довгострокового користування
Дата опублікування:
31.08.2026 15:56
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Код класифікації видатків
Сума
ДжерелоДержавний бюджет України
Опис
Код класифікації видатківКПК-2026:1001050 - Забезпечення діяльності органів, установ та закладів Міністерства внутрішніх справ України, підготовка кадрів закладами вищої освіти із специфічними умовами навчання
Сума63 000.00 UAH