-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Комплект електрохірургічних інструментів для модернізації електрохірургічного високочастотного (ЕХВЧ) генератора ERBE серії VIO моделі 300D
Тендер Prozorro UA-2026-06-22-004982-a
Завершена
1 600 000.00
UAH з ПДВ
Номер:
64cdf72bd1ba47f5a6380e7a125bda10
Внутрішній номер закупівлі:
29606634
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-06-22-004982-a
Замовник:
ДЕРЖАВНА УСТАНОВА "ТЕРИТОРІАЛЬНЕ МЕДИЧНЕ ОБ′ЄДНАННЯ МІНІСТЕРСТВА ВНУТРІШНІХ СПРАВ УКРАЇНИ ПО ХМЕЛЬНИЦЬКІЙ ОБЛАСТІ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
08734575
-
Адреса:
29000, Україна, Хмельницька область, Хмельницький, ВУЛИЦЯ ПРОСКУРІВСЬКОГО ПІДПІЛЛЯ, будинок 112
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Трач Наталія Михайлівна 380980609120 kuc-nata@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
33160000-9 Устаткування для операційних блоківАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
1 600 000.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
22.06.2026 11:56 - 27.06.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
22.06.2026 11:56 - 30.06.2026 13:00
Аукціон:
з 01.07.2026 13:36
Період кваліфікації:
30.06.2026 13:00 - 01.07.2026 12:40
Період завантаження договору:
07.07.2026 00:00 - 17.07.2026 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴1 600 000.00 Комплект електрохірургічних інструментів для модернізації електрохірургічного високочастотного (ЕХВЧ) генератора ERBE серії VIO моделі 300D