-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Мобільний відеобронхоскоп (в комплекті)
Тендер Prozorro UA-2026-06-16-011117-a
Завершена
1 325 000.00
UAH з ПДВ
Номер:
dabd6ad5c2494245ad0c0446cf44ea37
Внутрішній номер закупівлі:
29554956
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-06-16-011117-a
Замовник:
ДЕРЖАВНА УСТАНОВА "ТЕРИТОРІАЛЬНЕ МЕДИЧНЕ ОБ′ЄДНАННЯ МІНІСТЕРСТВА ВНУТРІШНІХ СПРАВ УКРАЇНИ ПО ХМЕЛЬНИЦЬКІЙ ОБЛАСТІ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
08734575
-
Адреса:
29000, Україна, Хмельницька область, Хмельницький, ВУЛИЦЯ ПРОСКУРІВСЬКОГО ПІДПІЛЛЯ, будинок 112
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Трач Наталія Михайлівна 380980609120 kuc-nata@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
33160000-9 Устаткування для операційних блоківАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
1 325 000.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
16.06.2026 15:39 - 21.06.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
16.06.2026 15:39 - 24.06.2026 17:00
Аукціон:
з 25.06.2026 14:04
Період кваліфікації:
24.06.2026 17:00 - 26.06.2026 11:23
Період завантаження договору:
02.07.2026 00:00 - 12.07.2026 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴1 325 000.00 Мобільний відеобронхоскоп (в комплекті)