• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП

ДК 021:2015: 33160000-9: Устаткування для операційних блоків Портативний відеоцистоскоп – 1 комплект (НК 024:2023 44925 Відеоцистоскоп багаторазового застосування гнучкий), (НК 031:2024 Z12020711 Відеоцистоу-ретроскопи); Медична шейверна система – 1 комплект (НК 024:2023 36224 - Система шей-верна артроскопічна з живленням від мережі), (НК 031:2024 Z1202110201 - Моторизовані системи для артроскопічної хірургії);

Завершена

1 040 000.00 UAH з ПДВ
Номер: 5743dea80adb4c02a4c6a0533555da85
Внутрішній номер закупівлі: 29644739
Ідентифікатор закупівлі: UA-2026-06-25-000835-a   
Замовник: ДЕРЖАВНА УСТАНОВА "ТЕРИТОРІАЛЬНЕ МЕДИЧНЕ ОБ′ЄДНАННЯ МІНІСТЕРСТВА ВНУТРІШНІХ СПРАВ УКРАЇНИ ПО ХМЕЛЬНИЦЬКІЙ ОБЛАСТІ"
Контактна особа: Трач Наталія Михайлівна 380980609120 kuc-nata@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015: 33160000-9 Устаткування для операційних блоківАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Товари
Очікувана вартість: 1 040 000.00 UAH з ПДВ
Період уточнення: 25.06.2026 09:15 - 30.06.2026 00:00
Період прийому пропозицій: 25.06.2026 09:15 - 03.07.2026 10:00
Аукціон: з 06.07.2026 11:01
Період кваліфікації: 03.07.2026 10:00 - 04.07.2026 09:24
Період завантаження договору: 10.07.2026 00:00 - 20.07.2026 00:00

Тендерна документація до лоту 1

  • Лот №1 ₴1 040 000.00 ДК 021:2015: 33160000-9: Устаткування для операційних блоків Портативний відеоцистоскоп – 1 комплект (НК 024:2023 44925 Відеоцистоскоп багаторазового застосування гнучкий), (НК 031:2024 Z12020711 Відеоцистоу-ретроскопи); Медична шейверна система – 1 комплект (НК 024:2023 36224 - Система шей-верна артроскопічна з живленням від мережі), (НК 031:2024 Z1202110201 - Моторизовані системи для артроскопічної хірургії);