• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП

Ультразвуковий п'єзохірургічний апарат, «Код ДК 021:2015 33160000-9 Уста-ткування для операційних блоків», за кодом НК 024:2023 57825 - Генератор електрохірургічної/ ультразвукової хірургічної системи»

Завершена

250 000.00 UAH з ПДВ
Номер: 1aa2fb9ac09a493faa26c41b699f6f6c
Внутрішній номер закупівлі: 29652375
Ідентифікатор закупівлі: UA-2026-06-25-008503-a   
Замовник: ДЕРЖАВНА УСТАНОВА "ТЕРИТОРІАЛЬНЕ МЕДИЧНЕ ОБ′ЄДНАННЯ МІНІСТЕРСТВА ВНУТРІШНІХ СПРАВ УКРАЇНИ ПО ХМЕЛЬНИЦЬКІЙ ОБЛАСТІ"
Контактна особа: Трач Наталія Михайлівна 380980609120 kuc-nata@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015: 33160000-9 Устаткування для операційних блоківАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Товари
Очікувана вартість: 250 000.00 UAH з ПДВ
Період уточнення: 25.06.2026 14:42 - 30.06.2026 00:00
Період прийому пропозицій: 25.06.2026 14:42 - 03.07.2026 19:00
Аукціон: з 06.07.2026 15:45
Період кваліфікації: 03.07.2026 19:00 - 04.07.2026 11:57
Період завантаження договору: 10.07.2026 00:00 - 20.07.2026 00:00

Тендерна документація до лоту 1

  • Лот №1 ₴250 000.00 Ультразвуковий п'єзохірургічний апарат, «Код ДК 021:2015 33160000-9 Уста-ткування для операційних блоків», за кодом НК 024:2023 57825 - Генератор електрохірургічної/ ультразвукової хірургічної системи»