-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
ДК 021:2015 – 33140000-3 Медичні матеріали (Катетер Сван-Ганса з термодилюційним датчиком)- ID: UA-2026-08-21-006356-a
- Дата створення : 21.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30158329
ДЕРЖАВНЕ ПІДПРИЄМСТВО "МЕДИЧНІ ЗАКУПІВЛІ УКРАЇНИ" ЄДРПОУ: 42574629ДК 021:2015: 33140000-3 Медичні матеріалиПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишився день (до 01.09.26 10:00)
-
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
ДК 021:2015 – 33140000-3 Медичні матеріали (Інфляційний пристрій)- ID: UA-2026-08-20-010923-a
- Дата створення : 20.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30148591
ДЕРЖАВНЕ ПІДПРИЄМСТВО "МЕДИЧНІ ЗАКУПІВЛІ УКРАЇНИ" ЄДРПОУ: 42574629ДК 021:2015: 33140000-3 Медичні матеріалиПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 2 години (до 31.08.26 10:00)
-
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
ДК 021:2015 – 33140000-3 Медичні матеріали (Коронарний балон-катетер для предилятації хрон...×-
ДК 021:2015 – 33140000-3 Медичні матеріали (Коронарний балон-катетер для предилятації хронічних оклюзій)
- ID: UA-2026-08-14-005899-a
- Дата створення : 14.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30089346
ДЕРЖАВНЕ ПІДПРИЄМСТВО "МЕДИЧНІ ЗАКУПІВЛІ УКРАЇНИ" ЄДРПОУ: 42574629ДК 021:2015: 33140000-3 Медичні матеріалиПропозиції розглянутіперіод кваліфікації завершився 2 дні назад
-
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
ДК 021:2015 – 33140000-3 Медичні матеріали (Антикоагулянт цитрату декстрози розчин А (АЦД-...×-
ДК 021:2015 – 33140000-3 Медичні матеріали (Антикоагулянт цитрату декстрози розчин А (АЦД-А), пакети 500 мл, або еквівалент, Контейнер з розчином антикоагулянту АЦД-А для апарата аферезу)
- ID: UA-2026-08-13-005237-a
- Дата створення : 13.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30075179
ДЕРЖАВНЕ ПІДПРИЄМСТВО "МЕДИЧНІ ЗАКУПІВЛІ УКРАЇНИ" ЄДРПОУ: 42574629ДК 021:2015: 33140000-3 Медичні матеріалиПропозиції розглянутіперіод кваліфікації завершився 2 дні назад
-
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
ДК 021:2015 – 33140000-3 Медичні матеріали (Подовжений провідниковий катетер для дистально...×-
ДК 021:2015 – 33140000-3 Медичні матеріали (Подовжений провідниковий катетер для дистального ендоваскулярного доступу - 1 штука)
- ID: UA-2026-08-13-003199-a
- Дата створення : 13.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30073132
ДЕРЖАВНЕ ПІДПРИЄМСТВО "МЕДИЧНІ ЗАКУПІВЛІ УКРАЇНИ" ЄДРПОУ: 42574629ДК 021:2015: 33140000-3 Медичні матеріалиПропозиції розглянутіперіод кваліфікації завершився 4 дні назад
-
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
ДК 021:2015 – 33140000-3 Медичні матеріали (Система для вакуумного забору крові з антикоаг...×-
ДК 021:2015 – 33140000-3 Медичні матеріали (Система для вакуумного забору крові з антикоагулянтом К3ЕДТА, Система для вакуумного забору крові з антикоагулянтом К2ЕДТА )
- ID: UA-2026-08-11-004748-a
- Дата створення : 11.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30048417
ДЕРЖАВНЕ ПІДПРИЄМСТВО "МЕДИЧНІ ЗАКУПІВЛІ УКРАЇНИ" ЄДРПОУ: 42574629ДК 021:2015: 33140000-3 Медичні матеріалиКваліфікаціявід початку періоду пройшло 5 робочих днів
-
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
ДК 021:2015 – 33140000-3 Медичні матеріали (Ліпідо-колоїдний контактний шар на рану, 20 х...×-
ДК 021:2015 – 33140000-3 Медичні матеріали (Ліпідо-колоїдний контактний шар на рану, 20 х 30 см)
- ID: UA-2026-08-10-007909-a
- Дата створення : 10.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30039204
ДЕРЖАВНЕ ПІДПРИЄМСТВО "МЕДИЧНІ ЗАКУПІВЛІ УКРАЇНИ" ЄДРПОУ: 42574629ДК 021:2015: 33140000-3 Медичні матеріалиПризупинено -
-
- 1
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
ДК 021:2015 – 33140000-3 Медичні матеріали (Коронарний провідник для реканалізації оклюзій...×-
ДК 021:2015 – 33140000-3 Медичні матеріали (Коронарний провідник для реканалізації оклюзій)
- ID: UA-2026-08-05-002070-a
- Дата створення : 05.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29995288
ДЕРЖАВНЕ ПІДПРИЄМСТВО "МЕДИЧНІ ЗАКУПІВЛІ УКРАЇНИ" ЄДРПОУ: 42574629ДК 021:2015: 33140000-3 Медичні матеріалиПропозиції розглянутіперіод кваліфікації завершився 11 днів назад
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
ДК 021:2015 – 33140000-3 Медичні матеріали (Коронарний мікрокатетер)- ID: UA-2026-07-31-001895-a
- Дата створення : 31.07.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29959919
ДЕРЖАВНЕ ПІДПРИЄМСТВО "МЕДИЧНІ ЗАКУПІВЛІ УКРАЇНИ" ЄДРПОУ: 42574629ДК 021:2015: 33140000-3 Медичні матеріалиКваліфікаціявід початку періоду пройшло 13 робочих днів
-
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
ДК 021:2015 – 33140000-3 Медичні матеріали (Інтродюсер)- ID: UA-2026-07-29-008194-a
- Дата створення : 29.07.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29943412
ДЕРЖАВНЕ ПІДПРИЄМСТВО "МЕДИЧНІ ЗАКУПІВЛІ УКРАЇНИ" ЄДРПОУ: 42574629ДК 021:2015: 33140000-3 Медичні матеріалиПропозиції розглянутіперіод кваліфікації завершився 9 днів назад
-
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
ДК 021:2015 – 33140000-3 Медичні матеріали (Антикоагулянт цитрату декстрози розчин А (АЦД-...×-
ДК 021:2015 – 33140000-3 Медичні матеріали (Антикоагулянт цитрату декстрози розчин А (АЦД-А), пакети 500 мл, або еквівалент, Контейнер з розчином антикоагулянту АЦД-А для апарата аферезу)
- ID: UA-2026-07-27-005689-a
- Дата створення : 27.07.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29916360
ДЕРЖАВНЕ ПІДПРИЄМСТВО "МЕДИЧНІ ЗАКУПІВЛІ УКРАЇНИ" ЄДРПОУ: 42574629ДК 021:2015: 33140000-3 Медичні матеріалиТорги не відбулисяТорги не відбулися -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
ДК 021:2015 – 33140000-3 Медичні матеріали (Інфляційний пристрій)- ID: UA-2026-07-23-012115-a
- Дата створення : 23.07.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29898119
ДЕРЖАВНЕ ПІДПРИЄМСТВО "МЕДИЧНІ ЗАКУПІВЛІ УКРАЇНИ" ЄДРПОУ: 42574629ДК 021:2015: 33140000-3 Медичні матеріалиТорги не відбулисяТорги не відбулися -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
ДК 021:2015 – 33140000-3 Медичні матеріали (Аспіраційний катетер)- ID: UA-2026-07-23-011622-a
- Дата створення : 23.07.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29897628
ДЕРЖАВНЕ ПІДПРИЄМСТВО "МЕДИЧНІ ЗАКУПІВЛІ УКРАЇНИ" ЄДРПОУ: 42574629ДК 021:2015: 33140000-3 Медичні матеріалиЗавершена -
-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
ДК 021:2015 – 33140000-3 Медичні матеріали (Комплект для збору Optia до системи аферезу Sp...×-
ДК 021:2015 – 33140000-3 Медичні матеріали (Комплект для збору Optia до системи аферезу SpectraOptia, або еквівалент)
- ID: UA-2026-07-22-011330-a
- Дата створення : 22.07.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29885241
ДЕРЖАВНЕ ПІДПРИЄМСТВО "МЕДИЧНІ ЗАКУПІВЛІ УКРАЇНИ" ЄДРПОУ: 42574629ДК 021:2015: 33140000-3 Медичні матеріалиЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
ДК 021:2015 – 33140000-3 Медичні матеріали (Коронарний балон-катетер для постдилятації ста...×-
ДК 021:2015 – 33140000-3 Медичні матеріали (Коронарний балон-катетер для постдилятації стандартних уражень)
- ID: UA-2026-07-21-011498-a
- Дата створення : 21.07.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29873079
ДЕРЖАВНЕ ПІДПРИЄМСТВО "МЕДИЧНІ ЗАКУПІВЛІ УКРАЇНИ" ЄДРПОУ: 42574629ДК 021:2015: 33140000-3 Медичні матеріалиЗавершена -