-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
ДК 021:2015 – 33140000-3 Медичні матеріали (Подовжений провідниковий катетер для дистального ендоваскулярного доступу - 1 штука)
Тендер Prozorro UA-2026-08-13-003199-a
НК 031:2024: C0104020204 ПРИСТРОЇ ДЛЯ СЕРЦЕВО-СУДИННОЇ СИСТЕМИ НАПРАВЛЯЮЧІ КАТЕТЕРИ ДЛЯ ПЕРИФЕРИЧНОЇ АНГІОГРАФІЇ
-
Подача пропозицій
-
Аукціон
-
Кваліфікація
-
Пропозиції
розглянуто період кваліфікації завершився 4 дні назад
Пропозиції розглянуті
період кваліфікації завершився 4 дні назад
24 187 665.24
UAH без ПДВ
Номер:
ee70da1b6ab74049b984993e5d6d0df3
Внутрішній номер закупівлі:
30073132
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-08-13-003199-a
Замовник:
ДЕРЖАВНЕ ПІДПРИЄМСТВО "МЕДИЧНІ ЗАКУПІВЛІ УКРАЇНИ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
42574629
-
Адреса:
01601, Україна, м. Київ, м. Київ, вул. Грушевського, буд. 7
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Катерина Компанець +380671344281 k.kompanets@medzakupivli.com https://medzakupivli.com/uk/
Класифікатор ДК 021:2015:
33140000-3 Медичні матеріалиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
24 187 665.24 UAH без ПДВ
Період уточнення:
13.08.2026 11:02 - 21.08.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
13.08.2026 11:02 - 24.08.2026 10:00
Аукціон:
з 25.08.2026 13:03
Період кваліфікації:
24.08.2026 10:00 - 26.08.2026 09:34
Період завантаження договору:
01.09.2026 00:00 - 11.09.2026 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴24 187 665.24 ДК 021:2015 – 33140000-3 Медичні матеріали (Подовжений провідниковий катетер для дистального ендоваскулярного доступу - 1 штука)