-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
ДК 021:2015 – 33140000-3 Медичні матеріали (Коронарний мікрокатетер)
Тендер Prozorro UA-2026-07-31-001895-a
НК 031:2024: C01040199 ПРИСТРОЇ ДЛЯ СЕРЦЕВО-СУДИННОЇ СИСТЕМИ ПРИСТРОЇ ДЛЯ АНГІОГРАФІЇ СУДИН СЕРЦЯ – ІНШЕ
-
Подача пропозицій
-
Аукціон
-
Кваліфікація від початку періоду пройшло 13 робочих днів
Кваліфікація
від початку періоду пройшло 13 робочих днів
5 521 000.24
UAH без ПДВ
Номер:
24bec12c1b3e4821b306d2ea94dc1228
Внутрішній номер закупівлі:
29959919
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-07-31-001895-a
Замовник:
ДЕРЖАВНЕ ПІДПРИЄМСТВО "МЕДИЧНІ ЗАКУПІВЛІ УКРАЇНИ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
42574629
-
Адреса:
01601, Україна, м. Київ, м. Київ, вул. Грушевського, буд. 7
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Юлія Карнаух +380671344281 y.karnaukh@medzakupivli.com https://medzakupivli.com/uk/
Класифікатор ДК 021:2015:
33140000-3 Медичні матеріалиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
5 521 000.24 UAH без ПДВ
Період уточнення:
31.07.2026 10:35 - 08.08.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
31.07.2026 10:35 - 11.08.2026 10:00
Аукціон:
з 12.08.2026 12:57
Період кваліфікації:
з 11.08.2026 10:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴5 521 000.24 ДК 021:2015 – 33140000-3 Медичні матеріали (Коронарний мікрокатетер)