• Відкриті торги з особливостями
  • КЕП

Коронарний мікрокатетер

Оголошено тендер

5 907 470.26 UAH
Номер: 45b4c5b2f6f8498eb41b10609d2e018f
Ідентифікатор плану: UA-P-2026-07-31-001551-a
Тип процедури: Відкриті торги з особливостями
Закупівельник: ДЕРЖАВНЕ ПІДПРИЄМСТВО "МЕДИЧНІ ЗАКУПІВЛІ УКРАЇНИ"
Замовник: ДЕРЖАВНЕ ПІДПРИЄМСТВО "МЕДИЧНІ ЗАКУПІВЛІ УКРАЇНИ"
Очікувана вартість: 5 907 470.26 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: Коронарний мікрокатетер
Примітки: Закупівля здійснюється замовником на підставі затверджених зведених показників 100 % потреб на 2026-2027 роки згідно з наказом МОЗ України від 21.01.2026 р. № 77 (зі змінами) «Про затвердження зведених показників 100 % потреби у лікарських засобах, медичних виробах, та допоміжних засобах до них, що закуповуватимуться державним підприємством «Медичні закупівлі України» за напрямами використання бюджетних коштів у 2026 році за бюджетною програмою КПКВК 2301400 «Забезпечення медичних заходів окремих державних програм та комплексних заходів програмного характеру». НК 031:2024: C01040199 ПРИСТРОЇ ДЛЯ СЕРЦЕВО-СУДИННОЇ СИСТЕМИ ПРИСТРОЇ ДЛЯ АНГІОГРАФІЇ СУДИН СЕРЦЯ – ІНШЕ
Річний план закупівлі на: 2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Липень 2026
Класифікатор ДК 021:2015: 33140000-3 Медичні матеріали
НК 024:2023: 10691 Периферійний/ коронарний судинний мікрокатетер
КЕКВ: 2610 Субсидії та поточні трансферти підприємствам (установам, організаціям)
Дата опублікування: 31.07.2026 09:59

Документи

  Відобразити таблицею

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Коронарний мікрокатетер
Код ДК 021:2015: 33141200-2 Катетери
Кількість 932 одиниця
Період постачання (не задано)

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Код класифікації видатків
Сума
ДжерелоДержавний бюджет України
Опис
Код класифікації видатківКПК-2026:2301400 - Забезпечення медичних заходів окремих державних програм та комплексних заходів програмного характеру
Сума5 907 470.26 UAH