-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
ДК 021:2015 – 33140000-3 Медичні матеріали (Коронарний балон-катетер для предилятації хронічних оклюзій)
Тендер Prozorro UA-2026-08-14-005899-a
НК 031:2024: C010402020102 ПРИСТРОЇ ДЛЯ СЕРЦЕВО-СУДИННОЇ СИСТЕМИ СУДИННІ БАЛОННІ ДИЛАТАЦІЙНІ КАТЕТЕРИ ДЛЯ ПОЗИЦІОНУВАННЯ СТЕНТА
-
Подача пропозицій
-
Аукціон
-
Кваліфікація
-
Пропозиції
розглянуто період кваліфікації завершився 2 дні назад
Пропозиції розглянуті
період кваліфікації завершився 2 дні назад
3 614 731.89
UAH без ПДВ
Номер:
f0e1f1d7d2f045ae84b3f5beb53b2a1c
Внутрішній номер закупівлі:
30089346
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-08-14-005899-a
Замовник:
ДЕРЖАВНЕ ПІДПРИЄМСТВО "МЕДИЧНІ ЗАКУПІВЛІ УКРАЇНИ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
42574629
-
Адреса:
01601, Україна, м. Київ, м. Київ, вул. Грушевського, буд. 7
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Олександра Шашкіна +380671344281 o.shashkina@medzakupivli.com https://medzakupivli.com/uk/
Класифікатор ДК 021:2015:
33140000-3 Медичні матеріалиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
3 614 731.89 UAH без ПДВ
Період уточнення:
14.08.2026 12:58 - 22.08.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
14.08.2026 12:58 - 25.08.2026 10:00
Аукціон:
з 26.08.2026 13:12
Період кваліфікації:
25.08.2026 10:00 - 28.08.2026 13:28
Період завантаження договору:
03.09.2026 00:00 - 13.09.2026 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴3 614 731.89 ДК 021:2015 – 33140000-3 Медичні матеріали (Коронарний балон-катетер для предилятації хронічних оклюзій)