• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП

ДК 021:2015 – 33140000-3 Медичні матеріали (Система для вакуумного забору крові з антикоагулянтом К3ЕДТА, Система для вакуумного забору крові з антикоагулянтом К2ЕДТА )

1. Пробірка вакуумна для забору крові із К3ЕДТА НК 024:2023 - 47588 Пробірка вакуумна для відбирання зразків крові IVD (діагностика in vitro ) з K3ЕДТА НК 031:2024 - W050101010201 ЗБІР КРОВІ, ПРОБІРКИ З ДОБАВКАМИ АБО ПРОБІРКИ ДЛЯ ВІДДІЛЕННЯ СИРОВАТКИ; 2. Голка для пробірки вакуумної для забору крові із К3ЕДТА НК 024:2023 - 35209 Голка для взяття крові стандартна НК 031:2024 - A01010501 ГОЛКИ ДЛЯ ЗАБОРУ У ВАКУУМІ, ІЗ СИСТЕМАМИ ЗАХИСТУ 3. Утримувач (тримач) голки для пробірки вакуумної для забору крові із К3ЕДТА НК 024:2023 - 37566 Тримач пробірки для взяття крові одноразового використання НК 031:2024 - A01018001 ТРИМАЧІ ГОЛОК ДЛЯ ЗБОРУ 4. Пробірка вакуумна для забору крові із К2ЕДТА із розділяючим гелем НК 024:2023 - 47587 Пробірка вакуумна для відбирання зразків крові IVD (діагностика in vitro ), K2ЕДТА і розділювальним гелем НК 031:2024 - W050101010201 ЗБІР КРОВІ, ПРОБІРКИ З ДОБАВКАМИ АБО ПРОБІРКИ ДЛЯ ВІДДІЛЕННЯ СИРОВАТКИ 5. Голка для пробірки вакуумної для забору крові із К2ЕДТА із розділяючим гелем НК 024:2023 - 35209 Голка для взяття крові стандартна НК 031:2024 - A01010501 ГОЛКИ ДЛЯ ЗАБОРУ У ВАКУУМІ, ІЗ СИСТЕМАМИ ЗАХИСТУ 6. Утримувач (тримач) голки для пробірки вакуумної для забору крові із К2ЕДТА із розділяючим гелем НК 024:2023 - 37566 Тримач пробірки для взяття крові одноразового використання НК 031:2024 - A01018001 ТРИМАЧІ ГОЛОК ДЛЯ ЗБОРУA01018001 ТРИМАЧІ ГОЛОК ДЛЯ ЗБОРУ.

  • Подача пропозицій
  • Аукціон
  • Кваліфікація від початку періоду пройшло 5 робочих днів
  • Пропозиції
    розглянуто
Кваліфікація

від початку періоду пройшло 5 робочих днів

5 351 461.00 UAH без ПДВ
Номер: 2a6d166112e8446db4de5422fc8c04ad
Внутрішній номер закупівлі: 30048417
Ідентифікатор закупівлі: UA-2026-08-11-004748-a   
Замовник: ДЕРЖАВНЕ ПІДПРИЄМСТВО "МЕДИЧНІ ЗАКУПІВЛІ УКРАЇНИ"
Контактна особа: Юлія Карнаух +380671344281 y.karnaukh@medzakupivli.com https://medzakupivli.com/uk/
Класифікатор ДК 021:2015: 33140000-3 Медичні матеріалиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Товари
Очікувана вартість: 5 351 461.00 UAH без ПДВ
Період уточнення: 11.08.2026 11:54 - 18.08.2026 00:00
Період прийому пропозицій: 11.08.2026 11:54 - 21.08.2026 10:00
Аукціон: з 24.08.2026 15:08
Період кваліфікації: з 21.08.2026 10:00

Тендерна документація до лоту 1

  • Лот №1 ₴5 351 461.00 ДК 021:2015 – 33140000-3 Медичні матеріали (Система для вакуумного забору крові з антикоагулянтом К3ЕДТА, Система для вакуумного забору крові з антикоагулянтом К2ЕДТА)