-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Система для вакуумного забору крові з антикоагулянтом К3ЕДТА, Система для вакуумного забору крові з антикоагулянтом К2ЕДТА
Оголошено тендер
5 726 063.27
UAH
Номер:
2dc41fcf498445a5ac5c87d7a1f53247
Ідентифікатор плану:
UA-P-2026-08-10-013734-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
ДЕРЖАВНЕ ПІДПРИЄМСТВО "МЕДИЧНІ ЗАКУПІВЛІ УКРАЇНИ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
42574629
-
Адреса:
01601, Україна, м. Київ, м. Київ, вул. Грушевського, буд. 7
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
ДЕРЖАВНЕ ПІДПРИЄМСТВО "МЕДИЧНІ ЗАКУПІВЛІ УКРАЇНИ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
42574629
-
Адреса:
01601, Україна, м. Київ, м. Київ, вул. Грушевського, буд. 7
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
5 726 063.27 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Система для вакуумного забору крові з антикоагулянтом К3ЕДТА, Система для вакуумного забору крові з антикоагулянтом К2ЕДТА
Примітки:
Закупівля здійснюється замовником на підставі затверджених зведених показників 100 % потреб на 2026-2028 роки згідно з наказом МОЗ України від 21.01.2026 р. № 77 (зі змінами) «Про затвердження зведених показників 100 % потреби у лікарських засобах, медичних виробах, та допоміжних засобах до них, що закуповуватимуться державним підприємством «Медичні закупівлі України» за напрямами використання бюджетних коштів у 2026 році за бюджетною програмою КПКВК 2301400 «Забезпечення медичних заходів окремих державних програм та комплексних заходів програмного характеру». 1. Пробірка вакуумна для забору крові із К3ЕДТА
НК 024:2023 - 47588 Пробірка вакуумна для відбирання зразків крові IVD (діагностика in vitro ) з K3ЕДТА
НК 031:2024 - W050101010201 ЗБІР КРОВІ, ПРОБІРКИ З ДОБАВКАМИ АБО ПРОБІРКИ ДЛЯ ВІДДІЛЕННЯ СИРОВАТКИ;
2. Голка для пробірки вакуумної для забору крові із К3ЕДТА
НК 024:2023 - 35209 Голка для взяття крові стандартна
НК 031:2024 - A01010501 ГОЛКИ ДЛЯ ЗАБОРУ У ВАКУУМІ, ІЗ СИСТЕМАМИ ЗАХИСТУ
3. Утримувач (тримач) голки для пробірки вакуумної для забору крові із К3ЕДТА
НК 024:2023 - 37566 Тримач пробірки для взяття крові одноразового використання
НК 031:2024 - A01018001 ТРИМАЧІ ГОЛОК ДЛЯ ЗБОРУ
4. Пробірка вакуумна для забору крові із К2ЕДТА із розділяючим гелем
НК 024:2023 - 47587 Пробірка вакуумна для відбирання зразків крові IVD (діагностика in vitro ), K2ЕДТА і розділювальним гелем
НК 031:2024 - W050101010201 ЗБІР КРОВІ, ПРОБІРКИ З ДОБАВКАМИ АБО ПРОБІРКИ ДЛЯ ВІДДІЛЕННЯ СИРОВАТКИ
5. Голка для пробірки вакуумної для забору крові із К2ЕДТА із розділяючим гелем
НК 024:2023 - 35209 Голка для взяття крові
стандартна
НК 031:2024 - A01010501 ГОЛКИ ДЛЯ ЗАБОРУ У ВАКУУМІ, ІЗ СИСТЕМАМИ ЗАХИСТУ
6. Утримувач (тримач) голки для пробірки вакуумної для забору крові із К2ЕДТА із розділяючим гелем
НК 024:2023 - 37566 Тримач пробірки для взяття крові
одноразового використання
НК 031:2024 - A01018001 ТРИМАЧІ ГОЛОК ДЛЯ ЗБОРУA01018001 ТРИМАЧІ ГОЛОК ДЛЯ ЗБОРУ.
Річний план закупівлі на:
2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Серпень 2026
Класифікатор ДК 021:2015:
33140000-3 Медичні матеріали
КЕКВ:
2610 Субсидії та поточні трансферти підприємствам (установам, організаціям)
Дата опублікування:
10.08.2026 16:52
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Пробірка вакуумна для забору крові із К3ЕДТА
×
-
НК 024:2023:
47588 Пробірка вакуумна для відбирання зразків крові IVD (діагностика in vitro) з K3ЕДТА
Кількість
464850 одиниця
Період постачання
(не задано)
Голка для пробірки вакуумної для забору крові із К3ЕДТА
×
-
НК 024:2023:
35209 Голка для взяття крові стандартна
Кількість
450400 одиниця
Період постачання
(не задано)
Утримувач (тримач) голки для пробірки вакуумної для забору крові із К3ЕДТА
×
-
НК 024:2023:
37566 Тримач пробірки для взяття крові одноразового використання
Кількість
443400 одиниця
Період постачання
(не задано)
Пробірка вакуумна для забору крові із К2ЕДТА із розділяючим гелем
×
-
НК 024:2023:
47587 Пробірка вакуумна для відбирання зразків крові IVD (діагностика in vitro), K2ЕДТА і розділювальним гелем
Кількість
418500 одиниця
Період постачання
(не задано)
Голка для пробірки вакуумної для забору крові із К2ЕДТА із розділяючим гелем
×
-
НК 024:2023:
35209 Голка для взяття крові стандартна
Кількість
415200 одиниця
Період постачання
(не задано)
Утримувач (тримач) голки для пробірки вакуумної для забору крові із К2ЕДТА із розділяючим гелем
×
-
НК 024:2023:
37566 Тримач пробірки для взяття крові одноразового використання
Кількість
415200 одиниця
Період постачання
(не задано)
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Код класифікації видатків
Сума
ДжерелоДержавний бюджет України
Опис
Код класифікації видатківКПК-2026:2301400 - Забезпечення медичних заходів окремих державних програм та комплексних заходів програмного характеру
Сума5 726 063.27 UAH