-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
- 1
ДК 021:2015 – 33140000-3 Медичні матеріали (Коронарний провідник для реканалізації оклюзій)
Тендер Prozorro UA-2026-08-05-002070-a
НК 031:2024: C01040199 -ПРИСТРОЇ ДЛЯ АНГІОГРАФІЇ СУДИН СЕРЦЯ – ІНШЕ.
-
Подача пропозицій
-
Аукціон
-
Кваліфікація
-
Пропозиції
розглянуто період кваліфікації завершився 12 днів назад
Пропозиції розглянуті
період кваліфікації завершився 12 днів назад
10 883 299.60
UAH без ПДВ
Номер:
c1fc8793f2884d84a8466c4311573cef
Внутрішній номер закупівлі:
29995288
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-08-05-002070-a
Замовник:
ДЕРЖАВНЕ ПІДПРИЄМСТВО "МЕДИЧНІ ЗАКУПІВЛІ УКРАЇНИ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
42574629
-
Адреса:
01601, Україна, м. Київ, м. Київ, вул. Грушевського, буд. 7
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Катерина Компанець +380671344281 k.kompanets@medzakupivli.com https://medzakupivli.com/uk/
Класифікатор ДК 021:2015:
33140000-3 Медичні матеріалиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
10 883 299.60 UAH без ПДВ
Період уточнення:
05.08.2026 10:20 - 11.08.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
05.08.2026 10:20 - 14.08.2026 10:00
Аукціон:
з 17.08.2026 14:22
Період кваліфікації:
14.08.2026 10:00 - 19.08.2026 09:02
Період завантаження договору:
25.08.2026 00:00 - 04.09.2026 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴10 883 299.60 ДК 021:2015 – 33140000-3 Медичні матеріали (Коронарний провідник для реканалізації оклюзій)