• Відкриті торги з особливостями
  • КЕП

Коронарний провідник для реканалізації оклюзій

Оголошено тендер

11 645 130.57 UAH
Номер: b41b8dfd65a44f4981cb1ac704c338ee
Ідентифікатор плану: UA-P-2026-08-05-002266-a
Тип процедури: Відкриті торги з особливостями
Закупівельник: ДЕРЖАВНЕ ПІДПРИЄМСТВО "МЕДИЧНІ ЗАКУПІВЛІ УКРАЇНИ"
Замовник: ДЕРЖАВНЕ ПІДПРИЄМСТВО "МЕДИЧНІ ЗАКУПІВЛІ УКРАЇНИ"
Очікувана вартість: 11 645 130.57 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: Коронарний провідник для реканалізації оклюзій
Примітки: Закупівля здійснюється замовником на підставі затверджених зведених показників 100 % потреб на 2026-2027 роки згідно з наказом МОЗ України від 21.01.2026 р. № 77 (зі змінами) «Про затвердження зведених показників 100 % потреби у лікарських засобах, медичних виробах, та допоміжних засобах до них, що закуповуватимуться державним підприємством «Медичні закупівлі України» за напрямами використання бюджетних коштів у 2026 році за бюджетною програмою КПКВК 2301400 «Забезпечення медичних заходів окремих державних програм та комплексних заходів програмного характеру». НК 031:2024: C01040199 -ПРИСТРОЇ ДЛЯ АНГІОГРАФІЇ СУДИН СЕРЦЯ – ІНШЕ.
Річний план закупівлі на: 2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Серпень 2026
Класифікатор ДК 021:2015: 33140000-3 Медичні матеріали
КЕКВ: 2610 Субсидії та поточні трансферти підприємствам (установам, організаціям)
НК 024:2023: 35094 Кардіологічний/периферійний судинний провідник одноразовий
Дата опублікування: 05.08.2026 10:07

Документи

  Відобразити таблицею

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Коронарний провідник для реканалізації оклюзій
Код ДК 021:2015: 33141200-2 Катетери
Кількість 6295 одиниця
Період постачання (не задано)

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Код класифікації видатків
Сума
ДжерелоДержавний бюджет України
Опис
Код класифікації видатківКПК-2026:2301400 - Забезпечення медичних заходів окремих державних програм та комплексних заходів програмного характеру
Сума11 645 130.57 UAH