-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
Гель для УЗД та ЕКГ- ID: UA-2026-08-14-006081-a
- Дата створення : 14.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30089542
КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО «СІВЕРСЬКОДОНЕЦЬКА МІСЬКА БАГАТОПРОФІЛЬНА ЛІКАРНЯ» СЄВЄРОДОНЕЦЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 37747995ДК 021:2015: 33120000-7 Системи реєстрації медичної інформації та дослідне обладнанняЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Офтальмологічне обладнання- ID: UA-2026-08-04-000617-a
- Дата створення : 04.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29981077
КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО "СІВЕРСЬКОДОНЕЦЬКА МІСЬКА БАГАТОПРОФІЛЬНА ЛІКАРНЯ" СЄВЄРОДОНЕЦЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 37747995ДК 021:2015: 33120000-7 Системи реєстрації медичної інформації та дослідне обладнанняЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Реєстратор добової електрокардіограми- ID: UA-2026-05-18-001523-a
- Дата створення : 18.05.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29247672
КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО «СІВЕРСЬКОДОНЕЦЬКА МІСЬКА БАГАТОПРОФІЛЬНА ЛІКАРНЯ» СЄВЄРОДОНЕЦЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 37747995ДК 021:2015: 33120000-7 Системи реєстрації медичної інформації та дослідне обладнанняТорги відміненоТорги відмінено -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Реєстратор добової електрокардіограми- ID: UA-2026-05-05-004089-a
- Дата створення : 05.05.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29115536
КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО «СІВЕРСЬКОДОНЕЦЬКА МІСЬКА БАГАТОПРОФІЛЬНА ЛІКАРНЯ» СЄВЄРОДОНЕЦЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 37747995ДК 021:2015: 33120000-7 Системи реєстрації медичної інформації та дослідне обладнанняТорги відміненоТорги відмінено -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Реєстратор добової електрокардіограми- ID: UA-2026-04-08-009334-a
- Дата створення : 08.04.26
- Внутрішній номер закупівлі: 28864827
КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО «СІВЕРСЬКОДОНЕЦЬКА МІСЬКА БАГАТОПРОФІЛЬНА ЛІКАРНЯ» СЄВЄРОДОНЕЦЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 37747995ДК 021:2015: 33120000-7 Системи реєстрації медичної інформації та дослідне обладнанняТорги відміненоТорги відмінено -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Кабіна аудіометричних досліджень- ID: UA-2026-03-06-008180-a
- Дата створення : 06.03.26
- Внутрішній номер закупівлі: 28528095
КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО «СІВЕРСЬКОДОНЕЦЬКА МІСЬКА БАГАТОПРОФІЛЬНА ЛІКАРНЯ» СЄВЄРОДОНЕЦЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 37747995ДК 021:2015: 33120000-7 Системи реєстрації медичної інформації та дослідне обладнанняТорги не відбулисяТорги не відбулися -
-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
Тест-смужки до глюкометра- ID: UA-2025-11-28-005050-a
- Дата створення : 28.11.25
- Внутрішній номер закупівлі: 27313333
КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО «СІВЕРСЬКОДОНЕЦЬКА МІСЬКА БАГАТОПРОФІЛЬНА ЛІКАРНЯ» СЄВЄРОДОНЕЦЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 37747995ДК 021:2015: 33120000-7 Системи реєстрації медичної інформації та дослідне обладнанняТорги не відбулисяТорги не відбулися -
-
- 1
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
Тест-смужки до глюкометра; Електроди для ЕКГ- ID: UA-2025-09-12-012885-a
- Дата створення : 12.09.25
- Внутрішній номер закупівлі: 26423412
КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО «СІВЕРСЬКОДОНЕЦЬКА МІСЬКА БАГАТОПРОФІЛЬНА ЛІКАРНЯ» СЄВЄРОДОНЕЦЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 37747995ДК 021:2015: 33120000-7 Системи реєстрації медичної інформації та дослідне обладнанняЗавершена -
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
Тести швидкі біохімічних показників сечі; Тести швидкі для визначення інфекційних захворюв...×-
Тести швидкі біохімічних показників сечі; Тести швидкі для визначення інфекційних захворювань
- ID: UA-2025-08-29-001346-a
- Дата створення : 29.08.25
- Внутрішній номер закупівлі: 26276279
КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО «СІВЕРСЬКОДОНЕЦЬКА МІСЬКА БАГАТОПРОФІЛЬНА ЛІКАРНЯ» СЄВЄРОДОНЕЦЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 37747995ДК 021:2015: 33120000-7 Системи реєстрації медичної інформації та дослідне обладнанняЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Системи реєстрації медичної інформації та дослідне обладнання (НК 024:2023: 35162 – Реєстр...×-
Системи реєстрації медичної інформації та дослідне обладнання (НК 024:2023: 35162 – Реєстратор амбулаторний для тривалого електрокардіографічного моніторингу; НК 024:2023: 33586 Система моніторингу фізіологічних показників одного пацієнта )
- ID: UA-2025-01-28-011877-a
- Дата створення : 28.01.25
- Внутрішній номер закупівлі: 24213982
КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО «СЄВЄРОДОНЕЦЬКА МІСЬКА БАГАТОПРОФІЛЬНА ЛІКАРНЯ» СЄВЄРОДОНЕЦЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 37747995ДК 021:2015: 33120000-7 Системи реєстрації медичної інформації та дослідне обладнанняЗавершена -
-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
Системи реєстрації медичної інформації та дослідне обладнання- ID: UA-2024-12-16-001822-a
- Дата створення : 16.12.24
- Внутрішній номер закупівлі: 23686812
КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО «СЄВЄРОДОНЕЦЬКА МІСЬКА БАГАТОПРОФІЛЬНА ЛІКАРНЯ» СЄВЄРОДОНЕЦЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 37747995ДК 021:2015: 33120000-7 Системи реєстрації медичної інформації та дослідне обладнанняЗавершена -
-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
Швидкі (експрес) тести для діагностики коронавірусу COVID-19 методом ІХА (IgG та IgM), чут...×-
Швидкі (експрес) тести для діагностики коронавірусу COVID-19 методом ІХА (IgG та IgM), чутливістю від 90% до 99,9% та специфічністю від 90%, №1 (для 1 особи)
- ID: UA-2024-09-26-011800-a
- Дата створення : 26.09.24
- Внутрішній номер закупівлі: 22719838
КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО «СЄВЄРОДОНЕЦЬКА МІСЬКА БАГАТОПРОФІЛЬНА ЛІКАРНЯ» СЄВЄРОДОНЕЦЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 37747995ДК 021:2015: 33120000-7 Системи реєстрації медичної інформації та дослідне обладнанняЗавершена -
-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
Системи реєстрації медичної інформації та дослідне обладнання- ID: UA-2024-09-26-003106-a
- Дата створення : 26.09.24
- Внутрішній номер закупівлі: 22711296
КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО «СЄВЄРОДОНЕЦЬКА МІСЬКА БАГАТОПРОФІЛЬНА ЛІКАРНЯ» СЄВЄРОДОНЕЦЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 37747995ДК 021:2015: 33120000-7 Системи реєстрації медичної інформації та дослідне обладнанняЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Спірометр- ID: UA-2024-08-20-005966-a
- Дата створення : 20.08.24
- Внутрішній номер закупівлі: 22358964
КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО «СЄВЄРОДОНЕЦЬКА МІСЬКА БАГАТОПРОФІЛЬНА ЛІКАРНЯ» СЄВЄРОДОНЕЦЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 37747995ДК 021:2015: 33124100-6 Діагностичні приладиЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Електрокардіограф- ID: UA-2024-08-19-011322-a
- Дата створення : 19.08.24
- Внутрішній номер закупівлі: 22352534
КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО «СЄВЄРОДОНЕЦЬКА МІСЬКА БАГАТОПРОФІЛЬНА ЛІКАРНЯ» СЄВЄРОДОНЕЦЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 37747995ДК 021:2015: 33120000-7 Системи реєстрації медичної інформації та дослідне обладнанняЗавершена -