-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Системи реєстрації медичної інформації та дослідне обладнання (НК 024:2023: 35162 – Реєстратор амбулаторний для тривалого електрокардіографічного моніторингу; НК 024:2023: 33586 Система моніторингу фізіологічних показників одного пацієнта )
Тендер Prozorro UA-2025-01-28-011877-a
Завершена
325 001.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 1% або 3 250.01 UAH
мін. крок: 1% або 3 250.01 UAH
Номер:
176367ddcc4743a69ab8b69ecabf589c
Внутрішній номер закупівлі:
24213982
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2025-01-28-011877-a
Замовник:
КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО «СЄВЄРОДОНЕЦЬКА МІСЬКА БАГАТОПРОФІЛЬНА ЛІКАРНЯ» СЄВЄРОДОНЕЦЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
×
-
Код ЄДРПОУ:
37747995
-
Адреса:
93400, Україна, Луганська область, м. Сєвєродонецьк, вул. Єгорова, буд. 2Б
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Тетяна Бєляєва +380930605234 knpsmbl12@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015:
33120000-7 Системи реєстрації медичної інформації та дослідне обладнанняАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
325 001.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
28.01.2025 14:27 - 02.02.2025 00:00
Період прийому пропозицій:
28.01.2025 14:27 - 05.02.2025 09:00
Період кваліфікації:
05.02.2025 09:00 - 05.02.2025 15:52
Період завантаження договору:
11.02.2025 00:00 - 21.02.2025 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴325 001.00 Системи реєстрації медичної інформації та дослідне обладнання (НК 024:2023: 35162 – Реєстратор амбулаторний для тривалого електрокардіографічного моніторингу; НК 024:2023: 33586 Система моніторингу фізіологічних показників одного пацієнта )