-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Електрокардіограф
Тендер Prozorro UA-2024-08-19-011322-a
Завершена
85 600.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 1% або 856.00 UAH
мін. крок: 1% або 856.00 UAH
Номер:
90498eb268514d4f8b588bfca8c0b640
Внутрішній номер закупівлі:
22352534
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2024-08-19-011322-a
Замовник:
КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО «СЄВЄРОДОНЕЦЬКА МІСЬКА БАГАТОПРОФІЛЬНА ЛІКАРНЯ» СЄВЄРОДОНЕЦЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
×
-
Код ЄДРПОУ:
37747995
-
Адреса:
93400, Україна, Луганська область, м. Сєвєродонецьк, вул. Єгорова, буд. 2Б
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Віталіна Александрова +380634908314 37747995tk@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
33120000-7 Системи реєстрації медичної інформації та дослідне обладнанняАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
85 600.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
19.08.2024 17:39 - 24.08.2024 00:00
Період прийому пропозицій:
19.08.2024 17:39 - 27.08.2024 00:00
Період кваліфікації:
27.08.2024 00:00 - 27.08.2024 16:26
Період завантаження договору:
02.09.2024 00:00 - 12.09.2024 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴85 600.00 Електрокардіограф