-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Спірометр
Тендер Prozorro UA-2024-08-20-005966-a
Завершена
158 990.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 1% або 1 589.00 UAH
мін. крок: 1% або 1 589.00 UAH
Номер:
35066cad539a422c97b00d8fdf8447a3
Внутрішній номер закупівлі:
22358964
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2024-08-20-005966-a
Замовник:
КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО «СЄВЄРОДОНЕЦЬКА МІСЬКА БАГАТОПРОФІЛЬНА ЛІКАРНЯ» СЄВЄРОДОНЕЦЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
×
-
Код ЄДРПОУ:
37747995
-
Адреса:
93400, Україна, Луганська область, м. Сєвєродонецьк, вул. Єгорова, буд. 2Б
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Віталіна Александрова +380634908314 37747995tk@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
33124100-6 Діагностичні приладиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
158 990.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
20.08.2024 13:10 - 25.08.2024 00:00
Період прийому пропозицій:
20.08.2024 13:10 - 28.08.2024 00:00
Період кваліфікації:
28.08.2024 00:00 - 28.08.2024 14:33
Період завантаження договору:
03.09.2024 00:00 - 13.09.2024 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴158 990.00 Спірометр