• Відкриті торги з особливостями
  • КЕП

Спірометр

Оголошено тендер

158 990.00 UAH
Номер: b0d593b32c034605be89cd78fe91fa57
Ідентифікатор плану: UA-P-2024-08-20-006592-a
Тип процедури: Відкриті торги з особливостями
Закупівельник: КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО «СЄВЄРОДОНЕЦЬКА МІСЬКА БАГАТОПРОФІЛЬНА ЛІКАРНЯ» СЄВЄРОДОНЕЦЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
Замовник: КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО «СЄВЄРОДОНЕЦЬКА МІСЬКА БАГАТОПРОФІЛЬНА ЛІКАРНЯ» СЄВЄРОДОНЕЦЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
Очікувана вартість: 158 990.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: Спірометр
Річний план закупівлі на: 2024
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Серпень 2024
Класифікатор ДК 021:2015: 33124100-6 Діагностичні прилади
НК 024:2023: 13680 Діагностувальний спірометр
Дата опублікування: 20.08.2024 12:24

Документи

  Відобразити таблицею

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Сума
ДжерелоВласний бюджет (кошти від господарської діяльності підприємства)
Опис
Сума158 990.00 UAH