-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Кабіна аудіометричних досліджень
Тендер Prozorro UA-2026-03-06-008180-a
Торги не відбулися
235 000.00
UAH з ПДВ
Номер:
c2bcfca0505e412fa72ff512679f85ad
Внутрішній номер закупівлі:
28528095
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-03-06-008180-a
Замовник:
КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО «СІВЕРСЬКОДОНЕЦЬКА МІСЬКА БАГАТОПРОФІЛЬНА ЛІКАРНЯ» СЄВЄРОДОНЕЦЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
×
-
Код ЄДРПОУ:
37747995
-
Адреса:
93400, Україна, Луганська область, м. Сіверськодонецьк, вул. Єгорова, буд. 2Б
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Сергій Роззувайло +0675671700 knpseve2r@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
33120000-7 Системи реєстрації медичної інформації та дослідне обладнанняАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
235 000.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
06.03.2026 14:28 - 12.03.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
06.03.2026 14:28 - 15.03.2026 00:00
Аукціон:
з 16.03.2026 14:21
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴235 000.00 Кабіна аудіометричних досліджень