-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Кабіна аудіометричних досліджень
Оголошено тендер
235 000.00
UAH
Номер:
970b7c910c3f412a8ce9ff8b2a394262
Ідентифікатор плану:
UA-P-2026-03-06-009434-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО «СІВЕРСЬКОДОНЕЦЬКА МІСЬКА БАГАТОПРОФІЛЬНА ЛІКАРНЯ» СЄВЄРОДОНЕЦЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
×
-
Код ЄДРПОУ:
37747995
-
Адреса:
93400, Україна, Луганська область, м. Сіверськодонецьк, вул. Єгорова, буд. 2Б
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО «СІВЕРСЬКОДОНЕЦЬКА МІСЬКА БАГАТОПРОФІЛЬНА ЛІКАРНЯ» СЄВЄРОДОНЕЦЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
×
-
Код ЄДРПОУ:
37747995
-
Адреса:
93400, Україна, Луганська область, м. Сіверськодонецьк, вул. Єгорова, буд. 2Б
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
235 000.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Кабіна аудіометричних досліджень
Річний план закупівлі на:
2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Березень 2026
Класифікатор ДК 021:2015:
33120000-7 Системи реєстрації медичної інформації та дослідне обладнання
Дата опублікування:
06.03.2026 14:05
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоВласний бюджет (кошти від господарської діяльності підприємства)
Опис
Сума235 000.00 UAH