-
Відкриті торги з особливостями
-
Мультилотова
-
КЕП
Офтальмологічне обладнання
Тендер Prozorro UA-2026-08-04-000617-a
Завершена
392 357.75
UAH без ПДВ
Номер:
96cebe4f72854a67a694c7b7a4e060db
Внутрішній номер закупівлі:
29981077
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-08-04-000617-a
Замовник:
КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО "СІВЕРСЬКОДОНЕЦЬКА МІСЬКА БАГАТОПРОФІЛЬНА ЛІКАРНЯ" СЄВЄРОДОНЕЦЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
×
-
Код ЄДРПОУ:
37747995
-
Адреса:
93400, Україна, Луганська область, Сіверськодонецький р-н, місто Сіверськодонецьк, вул.Єгорова, будинок 2Б
-
Категорія:
Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
Контактна особа:
Глущенко Валерій 380503992025 zakupivli@smbl.com.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
33120000-7 Системи реєстрації медичної інформації та дослідне обладнанняАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
392 357.75 UAH без ПДВ
Період уточнення:
04.08.2026 09:14 - 09.08.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
04.08.2026 09:14 - 12.08.2026 00:00
Аукціон:
з 12.08.2026 11:06
Період кваліфікації:
12.08.2026 00:00 - 14.08.2026 14:54
Період завантаження договору:
20.08.2026 00:00 - 30.08.2026 00:00
Тендерна документація (документи однакові для усіх лотів)
- Лот №1 ₴4 534.44 Тренажер амбліостимулятор «Лелека»
- Лот №2 ₴3 764.44 Тренажер для очей масажер «Бріз»
- Лот №3 ₴11 550.00 Тренажер Фосфен міні
- Лот №4 ₴12 320.00 Тренажер Макулостимулятор МКС
- Лот №5 ₴278 568.88 Тренажер для очей, модель Нейро Біофідбек SMART ADST
- Лот №6 ₴23 100.00 Тренажер Веселка
- Лот №7 ₴23 955.55 Тренажер ЛТО-М22
- Лот №8 ₴12 320.00 Тренажер Амбліопанорама
- Лот №9 ₴22 244.44 Тренажер Струмочок