-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Офтальмологічне обладнання
Оголошено тендер
470 829.34
UAH
Номер:
4303d08c9ef14eecb5acbf9dfb4ec476
Ідентифікатор плану:
UA-P-2026-08-04-000273-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО "СІВЕРСЬКОДОНЕЦЬКА МІСЬКА БАГАТОПРОФІЛЬНА ЛІКАРНЯ" СЄВЄРОДОНЕЦЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
×
-
Код ЄДРПОУ:
37747995
-
Адреса:
93400, Україна, Луганська область, Сіверськодонецький р-н, місто Сіверськодонецьк, вул.Єгорова, будинок 2Б
-
Категорія:
Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
Замовник:
КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО "СІВЕРСЬКОДОНЕЦЬКА МІСЬКА БАГАТОПРОФІЛЬНА ЛІКАРНЯ" СЄВЄРОДОНЕЦЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
×
-
Код ЄДРПОУ:
37747995
-
Адреса:
93400, Україна, Луганська область, Сіверськодонецький р-н, місто Сіверськодонецьк, вул.Єгорова, будинок 2Б
-
Категорія:
Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
Очікувана вартість:
470 829.34 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Офтальмологічне обладнання
Примітки:
ЛОТ №1 Тренажер амбліостимулятор «Лелека»
ЛОТ №2 Масажер для очей «БРІЗ»
ЛОТ №3 Тренажер «ФОСФЕН МІНІ» Електростимулятор офтальмологічний
ЛОТ №4 Тренажер Макулостимулятор МКС.
ЛОТ №5 Апарат для засвіту «Амбліопанорама»
ЛОТ №6 Система Нейро біофідбек Smart ADST — 100
ЛОТ №7 Тренажер для динамічної офтальмохромотерапії «ВЕСЕЛКА»
ЛОТ №8 Тренажер для низькоінтенсивної лазерної терапії ЛТО-М22
ЛОТ №9 Апарат для тренування акомодації "Струмочок "
Річний план закупівлі на:
2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Серпень 2026
Класифікатор ДК 021:2015:
33120000-7 Системи реєстрації медичної інформації та дослідне обладнання
Дата опублікування:
04.08.2026 08:28
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоВласний бюджет (кошти від господарської діяльності підприємства)
Опис
Сума470 829.34 UAH