-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Українська Визвольна Війна
-
Без аукціону
Дизельне паливо, бензин А-92- ID: UA-2022-08-01-007183-a
- Дата створення : 01.08.22
- Внутрішній номер закупівлі: 15007798
Відділ освіти,молоді та спорту Межівської селищної ради ЄДРПОУ: 41796210ДК 021:2015: 09132000-3 БензинЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Українська Визвольна Війна
-
Без аукціону
Дизельне паливо, бензин А-92- ID: UA-2022-08-01-002994-a
- Дата створення : 01.08.22
- Внутрішній номер закупівлі: 15003611
Відділ освіти,молоді та спорту Межівської селищної ради ЄДРПОУ: 41796210ДК 021:2015: 09132000-3 БензинЗавершена -
-
-
Переговорна процедура (скорочена)
-
КЕП
-
Без аукціону
Дизельне паливо та бензин А-92 для підвозу дітей до навчальних закладів відділу освіти,мол...×-
Дизельне паливо та бензин А-92 для підвозу дітей до навчальних закладів відділу освіти,молоді та спорту МСР
- ID: UA-2022-03-09-000368-b
- Дата створення : 09.03.22
- Внутрішній номер закупівлі: 14338879
Відділ освіти,молоді та спорту Межівської селищної ради ЄДРПОУ: 41796210ДК 021:2015: 09130000-9 Нафта і дистилятиЗавершена -
-
-
Відкриті торги
-
КЕП
Дизельне паливо та бензин А-92 для підвозу дітей до навчальних закладів відділу освіти,мол...×-
Дизельне паливо та бензин А-92 для підвозу дітей до навчальних закладів відділу освіти,молоді та спорту МСР
- ID: UA-2022-02-14-004249-b
- Дата створення : 14.02.22
- Внутрішній номер закупівлі: 14107384
Відділ освіти,молоді та спорту Межівської селищної ради ЄДРПОУ: 41796210ДК 021:2015: 09130000-9 Нафта і дистилятиТорги не відбулисяТорги не відбулися -
-
-
Відкриті торги
-
КЕП
Дизельне паливо та бензин А-92 для підвозу дітей до навчальних закладів відділу освіти,мол...×-
Дизельне паливо та бензин А-92 для підвозу дітей до навчальних закладів відділу освіти,молоді та спорту МСР
- ID: UA-2022-01-26-010752-b
- Дата створення : 26.01.22
- Внутрішній номер закупівлі: 13789927
Відділ освіти,молоді та спорту Межівської селищної ради ЄДРПОУ: 41796210ДК 021:2015: 09130000-9 Нафта і дистилятиТорги не відбулисяТорги не відбулися -
-
-
Відкриті торги
-
КЕП
Дизельне паливо та бензин А-92 для підвозу дітей до навчальних закладів відділу освіти,мол...×-
Дизельне паливо та бензин А-92 для підвозу дітей до навчальних закладів відділу освіти,молоді та спорту МСР
- ID: UA-2021-03-10-007688-b
- Дата створення : 10.03.21
- Внутрішній номер закупівлі: 8980726
Відділ освіти,молоді та спорту Межівської селищної ради ЄДРПОУ: 41796210ДК 021:2015: 09130000-9 Нафта і дистилятиЗавершена -
-
-
Відкриті торги
-
КЕП
Дизельне паливо та бензин А-92 для підвозу дітей до навчальних закладів відділу освіти,мол...×-
Дизельне паливо та бензин А-92 для підвозу дітей до навчальних закладів відділу освіти,молоді та спорту МСР
- ID: UA-2021-02-19-009510-b
- Дата створення : 19.02.21
- Внутрішній номер закупівлі: 8712194
Відділ освіти,молоді та спорту Межівської селищної ради ЄДРПОУ: 41796210ДК 021:2015: 09130000-9 Нафта і дистилятиТорги не відбулисяТорги не відбулися -
-
-
Відкриті торги
-
КЕП
Дизельне паливо та бензин А-92 для підвозу дітей до навчальних закладів відділу освіти,мол...×-
Дизельне паливо та бензин А-92 для підвозу дітей до навчальних закладів відділу освіти,молоді та спорту ВК МСР
- ID: UA-2020-01-08-000259-b
- Дата створення : 08.01.20
- Внутрішній номер закупівлі: 4274600
ДК 021:2015: 09130000-9 Нафта і дистилятиЗавершена -
-
-
Відкриті торги
-
КЕП
Дизельне паливо та бензин А-92 для підвозу дітей до навчальних закладів відділу освіти,мол...×-
Дизельне паливо та бензин А-92 для підвозу дітей до навчальних закладів відділу освіти,молоді та спорту ВК МСР
- ID: UA-2019-01-08-000284-b
- Дата створення : 08.01.19
- Внутрішній номер закупівлі: 2996249
ДК 021:2015: 09132000-3 БензинЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Бензин та дизпаливо- ID: UA-2018-12-18-003684-c
- Дата створення : 18.12.18
- Внутрішній номер закупівлі: 2753383
ДК 021:2015: 09132000-3 БензинЗавершена -
-
-
Відкриті торги
-
КЕП
Паливно мастильні матеріали для шкільних автобусів- ID: UA-2018-01-24-000135-c
- Дата створення : 24.01.18
- Внутрішній номер закупівлі: 1722962
ДК 021:2015: 09132000-3 БензинЗавершена -