-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
Дизельне паливо та бензин А-92 для підвозу дітей до навчальних закладів відділу освіти,молоді та спорту ВК МСР
Тендер Prozorro UA-2019-01-08-000284-b
Поставка скретч картками,які повинні отоварюватися на території Межівського району
Завершена
934 175.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 1% або 9 342.00 UAH
мін. крок: 1% або 9 342.00 UAH
Номер:
18a5e03bf031488b858f82b246d358b3
Внутрішній номер закупівлі:
2996249
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2019-01-08-000284-b
Замовник:
Відділ освіти,молоді та спорту виконавчого комітету Межівської селищної ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
41796210
-
Адреса:
52900, Україна, Дніпропетровська область, селище міського типу Межова, пр.Незалежності,22
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Харченко Ірина Олександрівна +380563062652 mvo_otg@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
09132000-3 БензинАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
934 175.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону:
9 342.00 UAH
Період уточнення:
08.01.2019 16:22 - 14.01.2019 16:27
Період прийому пропозицій:
08.01.2019 16:22 - 24.01.2019 16:27
Аукціон:
25.01.2019 15:10 - 25.01.2019 15:37
Період кваліфікації:
25.01.2019 15:37 - 01.02.2019 16:26
Період завантаження договору:
01.02.2019 16:18 - 21.02.2019 16:18
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Дизельне паливо
Кількість
30300 літр
Період постачання
04.02.2019 - 30.06.2019
Місце постачання
52900, Україна, Дніпропетровська область, смт.Межова, пр.Незалежності,22 скретч картки
На карті
Бензин А-92
Кількість
1975 літр
Період постачання
04.02.2019 - 30.06.2019
Місце постачання
52900, Україна, Дніпропетровська область, смт.Межова, пр.Незалежності,22 скретч картки
На карті
Результати торгів
Учасник
Початкова пропозиція
Підсумкова пропозиція
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ТОВ "ФЕСТ МОУШЕН ГРУП"
Оскарження: 25.01.2019 15:37 - 12.02.2019 00:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
42005671
-
Контактна особа:
Андрей Величко +380675009603 fmgtender@gmail.com
-
Адреса:
01021, Україна, Київ, м.Київ, ВУЛИЦЯ МЕЧНИКОВА, будинок 16, офіс 211/3
Оскарження: 25.01.2019 15:37 - 12.02.2019 00:00
Початкова пропозиція
855 973.50 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
855 973.50 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Відхилено
01.02.2019 16:18
Документи
27
Скарги
0
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ЛІВАЙН ТОРГ"
Оскарження: 01.02.2019 16:18 - 12.02.2019 00:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
41449359
-
Контактна особа:
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ЛІВАЙН ТОРГ" +380991756225 O.DERGACH@AVIAS.UA http://www.avias.ua
-
Адреса:
49600, Україна, Дніпропетровська обл., Дніпро, ВУЛИЦЯ МАНДРИКІВСЬКА, будинок 47, офіс 503
Оскарження: 01.02.2019 16:18 - 12.02.2019 00:00
Початкова пропозиція
901 725.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
901 725.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
01.02.2019 16:26
Документи
46
Скарги
0
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ЛІДЕР ОЙЛ ПЛЮС"
×
-
Код ЄДРПОУ:
41772949
-
Контактна особа:
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ЛІДЕР ОЙЛ ПЛЮС" +380981229078 postolovskiy@nafta.dp.ua
-
Адреса:
Україна, 49087, Дніпропетровська обл., місто Дніпро, ВУЛИЦЯ КАЛИНОВА, будинок 87
Початкова пропозиція
918 652.50 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
918 652.50 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Не розглядався
Документи
23
Скарги
0
Контракти
Номер:
099a0375a5ab49b39e306112485fcfff
Ідентифікатор договору:
UA-2019-01-08-000284-b-b1
Постачальник:
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ЛІВАЙН ТОРГ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
41449359
-
Контактна особа:
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ЛІВАЙН ТОРГ" +380991756225 O.DERGACH@AVIAS.UA http://www.avias.ua
-
Адреса:
49600, Україна, Дніпропетровська обл., Дніпро, ВУЛИЦЯ МАНДРИКІВСЬКА, будинок 47, офіс 503
Номер договору:
0069
Сума договору:
901 310.00 UAH з ПДВ
Сума договору:
0.00 UAH без ПДВ
Період дії договору:
12.02.2019 00:00 - 30.06.2019 23:59
Дата підписання:
12.02.2019 00:00
Статус:
Підписаний