-
Відкриті торги
-
КЕП
Дизельне паливо та бензин А-92 для підвозу дітей до навчальних закладів відділу освіти,молоді та спорту ВК МСР
901 310.00
UAH з ПДВ
Номер:
099a0375a5ab49b39e306112485fcfff
Ідентифікатор договору:
UA-2019-01-08-000284-b-b1
Замовник:
Відділ освіти,молоді та спорту виконавчого комітету Межівської селищної ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
41796210
-
Контактна особа:
Харченко Ірина Олександрівна +380563062652 mvo_otg@ukr.net
-
Адреса:
52900, Україна, Дніпропетровська область, селище міського типу Межова, пр.Незалежності,22
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Постачальник:
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ЛІВАЙН ТОРГ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
41449359
-
Контактна особа:
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ЛІВАЙН ТОРГ" +380991756225 O.DERGACH@AVIAS.UA http://www.avias.ua
-
Адреса:
49600, Україна, Дніпропетровська обл., Дніпро, ВУЛИЦЯ МАНДРИКІВСЬКА, будинок 47, офіс 503
Класифікатор ДК 021:2015:
09130000-9 Нафта і дистилятиАналіз за цим CPV
Номер договору:
0069
Дата підписання:
12.02.2019 00:00
Період дії договору:
12.02.2019 00:00 - 30.06.2019 23:59
Сума договору:
901 310.00 UAH з ПДВ (в тому числі ПДВ 901 310.00 UAH)
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Дизельне паливо
Кількість
30300 літр
Період постачання
04.02.2019 - 30.06.2019
Місце постачання
52900, Україна, Дніпропетровська область, смт.Межова, пр.Незалежності,22 скретч картки
На карті
Бензин А-92
Кількість
1975 літр
Період постачання
04.02.2019 - 30.06.2019
Місце постачання
52900, Україна, Дніпропетровська область, смт.Межова, пр.Незалежності,22 скретч картки
На карті
Внесені зміни
- Зміна встановленого згідно із законодавством органами державної статистики індексу споживчих цін, зміни курсу іноземної валюти, зміни біржових котирувань або показників Platts, ARGUS регульованих цін (тарифів) і нормативів, що застосовуються в договорі про закупівлю, у разі встановлення в договорі про закупівлю порядку зміни ціни (Закон)
Номер:
8fc0d3a055b64143be452d9256fff4ce
Випадки внесення змін до істотних умов договору згідно з частиною п'ятою статті 41 Закону України "Про публічні закупівлі":
Опис змін, що внесені до істотних умов договору:
уточнення рахунків
Номер додаткової угоди:
0069
Дата внесення змін до договору:
12.02.2019 00:00
Статус:
Опубліковано
- Зміна встановленого згідно із законодавством органами державної статистики індексу споживчих цін, зміни курсу іноземної валюти, зміни біржових котирувань або показників Platts, ARGUS регульованих цін (тарифів) і нормативів, що застосовуються в договорі про закупівлю, у разі встановлення в договорі про закупівлю порядку зміни ціни (Закон)
Номер:
d30dbae074d14f6ea152e7ac618929c6
Випадки внесення змін до істотних умов договору згідно з частиною п'ятою статті 41 Закону України "Про публічні закупівлі":
Опис змін, що внесені до істотних умов договору:
п.7. Строк поставки товарів,виконання робіт чи надання послуг, викласти в слідуючій редакції: від 12.02.2019р. до 30.06.2019р.
Номер додаткової угоди:
0069
Дата внесення змін до договору:
15.02.2019 00:00
Статус:
Опубліковано
- Збільшення ціни за одиницю товару до 10 відсотків пропорційно збільшенню ціни такого товару на ринку у разі коливання ціни такого товару на ринку за умови, що така зміна не призведе до збільшення суми, визначеної в договорі про закупівлю, - не частіше ніж один раз на 90 днів з моменту підписання договору про закупівлю. Обмеження щодо строків зміни ціни за одиницю товару не застосовується у випадках зміни умов договору про закупівлю бензину та дизельного пального, газу та електричної енергії (Закон)
- Зміна встановленого згідно із законодавством органами державної статистики індексу споживчих цін, зміни курсу іноземної валюти, зміни біржових котирувань або показників Platts, ARGUS регульованих цін (тарифів) і нормативів, що застосовуються в договорі про закупівлю, у разі встановлення в договорі про закупівлю порядку зміни ціни (Закон)
Номер:
4df63159f4ed42f681e0771143686dea
Випадки внесення змін до істотних умов договору згідно з частиною п'ятою статті 41 Закону України "Про публічні закупівлі":
Опис змін, що внесені до істотних умов договору:
Зменшення суми договору у п.3 Ціна Договору п.п. 3.1 "Ціна цього договору становить" : 901490,00 в т.ч. ПДВ 150248,33 грн." Бензин Energy- 28,00 грн; дизпаливо Energy - 29,00 грн.
Номер додаткової угоди:
0069
Дата внесення змін до договору:
24.04.2019 00:00
Статус:
Опубліковано
- Збільшення ціни за одиницю товару до 10 відсотків пропорційно збільшенню ціни такого товару на ринку у разі коливання ціни такого товару на ринку за умови, що така зміна не призведе до збільшення суми, визначеної в договорі про закупівлю, - не частіше ніж один раз на 90 днів з моменту підписання договору про закупівлю. Обмеження щодо строків зміни ціни за одиницю товару не застосовується у випадках зміни умов договору про закупівлю бензину та дизельного пального, газу та електричної енергії (Закон)
- Зміна встановленого згідно із законодавством органами державної статистики індексу споживчих цін, зміни курсу іноземної валюти, зміни біржових котирувань або показників Platts, ARGUS регульованих цін (тарифів) і нормативів, що застосовуються в договорі про закупівлю, у разі встановлення в договорі про закупівлю порядку зміни ціни (Закон)
Номер:
1aa4f8ea26914c78a8aec9947384d14e
Випадки внесення змін до істотних умов договору згідно з частиною п'ятою статті 41 Закону України "Про публічні закупівлі":
Опис змін, що внесені до істотних умов договору:
Зменшення суми договору у п.3 Ціна Договору п.п. 3.1 "Ціна цього договору становить" : 901430,00 в т.ч. ПДВ 150238,33 грн." Бензин Energy- 29,00 грн; дизпаливо Energy - 30,00 грн.
Номер додаткової угоди:
0069
Дата внесення змін до договору:
11.05.2019 00:00
Статус:
Опубліковано
- Зміна встановленого згідно із законодавством органами державної статистики індексу споживчих цін, зміни курсу іноземної валюти, зміни біржових котирувань або показників Platts, ARGUS регульованих цін (тарифів) і нормативів, що застосовуються в договорі про закупівлю, у разі встановлення в договорі про закупівлю порядку зміни ціни (Закон)
Номер:
47155af3b4d948468cf16a036a0c2065
Випадки внесення змін до істотних умов договору згідно з частиною п'ятою статті 41 Закону України "Про публічні закупівлі":
Опис змін, що внесені до істотних умов договору:
Пункт 5 "Поставка товарів" п.5.1 цього Договору викласти у новій редакції: 5.1 "Строк поставки товарів - до 31.12.2019 року"
Номер додаткової угоди:
3
Дата внесення змін до договору:
27.06.2019 00:00
Статус:
Опубліковано
- Зміна встановленого згідно із законодавством органами державної статистики індексу споживчих цін, зміни курсу іноземної валюти, зміни біржових котирувань або показників Platts, ARGUS регульованих цін (тарифів) і нормативів, що застосовуються в договорі про закупівлю, у разі встановлення в договорі про закупівлю порядку зміни ціни (Закон)
Номер:
d9d1251da86148f98b25b5072224fb96
Випадки внесення змін до істотних умов договору згідно з частиною п'ятою статті 41 Закону України "Про публічні закупівлі":
Опис змін, що внесені до істотних умов договору:
1.Зміни ціни за одиницю товару не більше ніж на 10 відсотків, Дизпаливо Energy - 27,00 грн./літр, в тому числі ПДВ. 2 Зменшити суму договору про закупівлю товарів за державні кошти №0069 від 12.02.2019 року у п.3 Ціна Договору п.п 3.1 "Ціна цього Договору становить" та викласти у новій редакції: "Ціна цього договору становить: 901310,00 грн в т.ч. ПДВ 150218,33 грн.
Номер додаткової угоди:
4
Дата внесення змін до договору:
09.08.2019 00:00
Статус:
Опубліковано
- Зміна встановленого згідно із законодавством органами державної статистики індексу споживчих цін, зміни курсу іноземної валюти, зміни біржових котирувань або показників Platts, ARGUS регульованих цін (тарифів) і нормативів, що застосовуються в договорі про закупівлю, у разі встановлення в договорі про закупівлю порядку зміни ціни (Закон)
Номер:
c9a3328080b64090a37f04adfd86c685
Випадки внесення змін до істотних умов договору згідно з частиною п'ятою статті 41 Закону України "Про публічні закупівлі":
Опис змін, що внесені до істотних умов договору:
1.Зміни ціни за одиницю товару не більше ніж на 10 відсотків, Дизпаливо Energy - 27,00 грн./літр, в тому числі ПДВ. 2 Зменшити суму договору про закупівлю товарів за державні кошти №0069 від 12.02.2019 року у п.3 Ціна Договору п.п 3.1 "Ціна цього Договору становить" та викласти у новій редакції: "Ціна цього договору становить: 901310,00 грн в т.ч. ПДВ 150218,33 грн.
Номер додаткової угоди:
4
Дата внесення змін до договору:
09.08.2019 00:00
Статус:
Опубліковано