-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
Дизельне паливо та бензин А-92 для підвозу дітей до навчальних закладів відділу освіти,молоді та спорту ВК МСР
Тендер Prozorro UA-2019-01-08-000284-b
Поставка скретч картками,які повинні отоварюватися на території Межівського району
Завершена
934 175.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 1% або 9 342.00 UAH
мін. крок: 1% або 9 342.00 UAH
Період оскарження:
08.01.2019 16:22 - 20.01.2019 00:00
Нічого не знайдено.