-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
Паливно мастильні матеріали для шкільних автобусів
Тендер Prozorro UA-2018-01-24-000135-c
Поставка скретч-картками, які повинні отоварюватися на території Межівського району.
Завершена
754 540.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 1% або 7 545.00 UAH
мін. крок: 1% або 7 545.00 UAH
Номер:
7f079271dd0841b38526f684b17d3cf7
Внутрішній номер закупівлі:
1722962
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2018-01-24-000135-c
Замовник:
Відділ освіти,молоді та спорту виконавчого комітету Межівської селищної ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
41796210
-
Адреса:
52900, Україна, Дніпропетровська область, селище міського типу Межова, пр.Незалежності,22
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Дубина Алла Володимирівна +380563062652 mvo_otg@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
09132000-3 БензинАналіз за цим CPV
Очікувана вартість:
754 540.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону:
7 545.00 UAH
Період уточнення:
24.01.2018 08:50 - 30.01.2018 08:55
Період прийому пропозицій:
24.01.2018 08:50 - 09.02.2018 08:55
Аукціон:
12.02.2018 12:53 - 12.02.2018 13:14
Період кваліфікації:
12.02.2018 13:14 - 12.02.2018 17:00
Період завантаження договору:
12.02.2018 13:14 - 04.03.2018 13:14
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Дизельне паливо
Кількість
23000 літр
Період постачання
до 31.03.2018
Бензин А-92
Кількість
2135 літр
Період постачання
до 31.03.2018
Результати торгів
Учасник
Початкова пропозиція
Підсумкова пропозиція
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ЛІВАЙН ТОРГ"
Оскарження: 12.02.2018 13:14 - 23.02.2018 00:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
41449359
-
Контактна особа:
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ЛІВАЙН ТОРГ" +380991756225 O.DERGACH@AVIAS.UA http://www.avias.ua
-
Адреса:
Україна, Дніпропетровська обл., Дніпро, 49600, Дніпропетровська обл., місто Дніпро, ВУЛИЦЯ ІВАНА АКІНФІЄВА, будинок 30, кімната 403
Оскарження: 12.02.2018 13:14 - 23.02.2018 00:00
Початкова пропозиція
681 847.50 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
681 847.50 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
12.02.2018 17:00
Документи
44
Скарги
0
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ОПТ-ФОРТУНА"
×
-
Код ЄДРПОУ:
40373073
-
Контактна особа:
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ОПТ-ФОРТУНА" +380981229078 pvv10934@gmail.com
-
Адреса:
Україна, Дніпропетровська обл., Дніпро, 49022, Дніпропетровська обл., місто Дніпро, Самарський район, ВУЛИЦЯ ОКЕАНСЬКА, будинок 11
Початкова пропозиція
732 117.50 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
732 117.50 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Не розглядався
Документи
28
Скарги
0
Контракти
Номер:
f07682c376c54d7dbba9fab193c0fe42
Ідентифікатор договору:
UA-2018-01-24-000135-c-c1
Постачальник:
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ЛІВАЙН ТОРГ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
41449359
-
Контактна особа:
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ЛІВАЙН ТОРГ" +380991756225 O.DERGACH@AVIAS.UA http://www.avias.ua
-
Адреса:
Україна, Дніпропетровська обл., Дніпро, 49600, Дніпропетровська обл., місто Дніпро, ВУЛИЦЯ ІВАНА АКІНФІЄВА, будинок 30, кімната 403
Номер договору:
0455
Сума договору:
655 990.00 UAH з ПДВ
Сума договору:
0.00 UAH без ПДВ
Період дії договору:
23.02.2018 00:00 - 31.12.2018 23:59
Дата підписання:
23.02.2018 00:00
Статус:
Виконаний