-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
Дизельне паливо та бензин А-92 для підвозу дітей до навчальних закладів відділу освіти,молоді та спорту МСР
Тендер Prozorro UA-2021-02-19-009510-b
Поставка скретч картками,які повинні отоварюватися на території Межівського району
Торги не відбулися
636 770.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 1% або 6 367.70 UAH
мін. крок: 1% або 6 367.70 UAH
Номер:
6b4c30e165934f72a76c03499b2f3799
Внутрішній номер закупівлі:
8712194
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2021-02-19-009510-b
Замовник:
Відділ освіти,молоді та спорту Межівської селищної ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
41796210
-
Адреса:
52900, Україна, Дніпропетровська область, селище міського типу Межова, пр.Незалежності,22
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Харченко Ірина Олександрівна +380563060652 mvo_otg@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
09130000-9 Нафта і дистилятиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
636 770.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону:
6 367.70 UAH
Період уточнення:
19.02.2021 14:14 - 27.02.2021 00:00
Період прийому пропозицій:
19.02.2021 14:14 - 09.03.2021 14:18
Аукціон:
з 11.03.2021 15:37
Умови оплати:
поставка товару - 100%
- Подіяпоставка товару
- Розмір100%
- ТипПiсляоплата
- Період у днях30 робочі дні
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Дизельне паливо
Кількість
21040 літр
Період постачання
до 31.12.2021
Місце постачання
52900, Україна, Дніпропетровська область, смт. Межова, пр. Незалежності, 22 скретч картки
На карті
Бензин А-92
Кількість
1760 літр
Період постачання
до 31.12.2021
Місце постачання
52900, Україна, Дніпропетровська область, смт. Межова, пр. Незалежності, 22 скретч картки
На карті