-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
Дизельне паливо та бензин А-92 для підвозу дітей до навчальних закладів відділу освіти,молоді та спорту МСР
Тендер Prozorro UA-2021-02-19-009510-b
Поставка скретч картками,які повинні отоварюватися на території Межівського району
Торги не відбулися
636 770.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 1% або 6 367.70 UAH
мін. крок: 1% або 6 367.70 UAH
Період уточнення:
19.02.2021 14:14 - 27.02.2021 00:00
Звернень немає. Звернення не може бути заданим