• Переговорна процедура (скорочена)
  • Безлотова
  • КЕП
  • Без аукціону

Дизельне паливо та бензин А-92 для підвозу дітей до навчальних закладів відділу освіти,молоді та спорту МСР

Завершена

929 250.00 UAH з ПДВ
Номер: 279142c1f3144f23a4082c3fb187cb9f
Внутрішній номер закупівлі: 14338879
Ідентифікатор закупівлі: UA-2022-03-09-000368-b   
Замовник: Відділ освіти,молоді та спорту Межівської селищної ради
Контактна особа: Харченко Ірина Олександрівна +380563060652 mvo_otg@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015: 09130000-9 Нафта і дистилятиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Товари
Умова застосування: Двічі відмінено процедуру відкритих торгів, у тому числі частково (за лотом), через відсутність достатньої кількості тендерних пропозицій, визначеної цим Законом
Обґрунтування умови застосування: На підставі пункту 1 частини 2 статті 40 Закону України «Про Публічні закупівлі»,а саме було двічі відмінено процедуру відкритих торгів, 26 січня 2022 року була оголошена процедуру відкритих торгів на закупівлю Дизельного палива та бензина А-92 для підвозу дітей до навчальних закладів відділу освіти, молоді та спорту МСР за ідентифікатором закупівлі (ID UA-2022-01-26-010752-b)., 11 лютого 2022 року на підставі ст. 32 ч.2 п.1 ЗУ «Про публічні закупівлі»: у зв`язку з поданням для участі в торгах менше двох тендерних пропозицій тендер автоматично відмінився електронною системою. (Звіт про результати проведення процедури закупівлі : UA-2022-01-26-010752-b від 11 лютого 2022р). 14 лютого 2022року Замовником повторно оголошена процедура відкритих торгів на закупівлю Дизельного палива та бензина А-92 для підвозу дітей до навчальних закладів відділу освіти, молоді та спорту МСР, код 09130000-9 – Нафта і дистиляти за ДК 021:2015 «Єдиний закупівельний словник» за ідентифікатором закупівлі (ID UA-2022-02-14-004249-b). Проте до кінцевого терміну подання пропозицій не було подано жодної пропозиції, як наслідок, торги були автоматично відмінені електронною системою закупівель на підставі п.п.1 п.2 ст.32 Закону України "Про публічні закупівлі" №922-VIII від 25.12.2015р (Звіт про результати проведення процедури закупівлі UA-2022-02-14-004249-b від 02 березня 2022року).З огляду на те, що було двічі відмінено процедуру відкритих торгів через відсутність достатньої кількості тендерних пропозицій, визначеної Законом, при цьому предмет закупівлі, його технічні та якісні характеристики, а також вимоги до учасника процедури не відрізняються від вимог, що визначені замовником у тендерній документації, - прийнято рішення про застосування як виняток переговорної процедури закупівлі згідно до п. 1 ч.2 ст. 40 Закону України «Про публічні закупівлі»
Очікувана вартість: 929 250.00 UAH з ПДВ
Умови оплати:
поставка товару - 100%

Тендерна документація

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Дизельне паливо
Код ДК 021:2015: 09134200-9 Дизельне паливо
Кількість 23840 літр
Період постачання до 31.12.2022
Місце постачання 52900, Україна, Дніпропетровська область, смт. Межова, пр. Незалежності, 22 На карті
Бензин А-92
Код ДК 021:2015: 09132000-3 Бензин
Кількість 2710 літр
Період постачання до 31.12.2022
Місце постачання 52900, Україна, Дніпропетровська область, смт. Межова, пр. Незалежності, 22 На карті

Результати торгів

Учасник
Ціна пропозиції
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ЛІВАЙН ТОРГ"

Оскарження: 09.03.2022 13:13 - 15.03.2022 00:00
Ціна пропозиції 929 250.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
09.03.2022 13:13
Документи 2
Скарги 0

Контракти

Номер: 8f4794f5637d4bdc8cdd0bfec8a7f59b
Ідентифікатор договору: UA-2022-03-09-000368-b-c1
Постачальник: ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ЛІВАЙН ТОРГ"
Номер договору: №0639
Сума договору: 929 250.00 UAH з ПДВ
Сума договору: 774 375.00 UAH без ПДВ
Ціни за одиницю: Дизельне паливо: 35.00000 UAH без ПДВ
Бензин А-92: 35.00000 UAH без ПДВ
Період дії договору: 22.03.2022 00:00 - 31.12.2022 23:59
Дата підписання: 22.03.2022 00:00
Статус:
Розірваний
договір №0639
p7s
sign.p7s