• Відкриті торги
  • Безлотова
  • КЕП

Дизельне паливо та бензин А-92 для підвозу дітей до навчальних закладів відділу освіти,молоді та спорту МСР

Закупівля оголошується повторно (Закупівля ДК 021:2015 - 09130000-9 - "Нафта і дистиляти") (UA-2022-01-26-010752-b) торги не відбулися з причини подання для участі в торгах менше двох тендерних пропозицій)

Торги не відбулися

929 400.00 UAH з ПДВ
мін. крок: 1% або 9 294.00 UAH
Номер: 3a725fa23b9e498790cbaac8a7ba406c
Внутрішній номер закупівлі: 14107384
Ідентифікатор закупівлі: UA-2022-02-14-004249-b   
Замовник: Відділ освіти,молоді та спорту Межівської селищної ради
Контактна особа: Харченко Ірина Олександрівна +380563060652 mvo_otg@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015: 09130000-9 Нафта і дистилятиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Товари
Очікувана вартість: 929 400.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону: 9 294.00 UAH
Період уточнення: 14.02.2022 11:21 - 20.02.2022 00:00
Період прийому пропозицій: 14.02.2022 11:21 - 02.03.2022 11:26
Аукціон: з 03.03.2022 12:48
Умови оплати:
поставка товару - 100%

Тендерна документація

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Дизельне паливо
Код ДК 021:2015: 09134200-9 Дизельне паливо
Кількість 26030 літр
Період постачання до 31.12.2022
Місце постачання 52900, Україна, Дніпропетровська область, смт. Межова, пр. Незалежності, 22, поставка скретч картками,які повинні отоварюватися на території Межівського району На карті
Бензин А-92
Код ДК 021:2015: 09132000-3 Бензин
Кількість 3010 літр
Період постачання до 31.12.2022
Місце постачання 52900, Україна, Дніпропетровська область, смт. Межова, пр. Незалежності, 22, поставка скретч картками,які повинні отоварюватися на території Межівського району На карті