-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
Дизельне паливо та бензин А-92 для підвозу дітей до навчальних закладів відділу освіти,молоді та спорту МСР
Тендер Prozorro UA-2022-02-14-004249-b
Закупівля оголошується повторно (Закупівля ДК 021:2015 - 09130000-9 - "Нафта і дистиляти") (UA-2022-01-26-010752-b) торги не відбулися з причини подання для участі в торгах менше двох тендерних пропозицій)
Торги не відбулися
929 400.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 1% або 9 294.00 UAH
мін. крок: 1% або 9 294.00 UAH
Нічого не знайдено.