-
Відкриті торги
-
КЕП
Дизельне паливо та бензин А-92 для підвозу дітей до навчальних закладів відділу освіти,молоді та спорту МСР
Оголошено тендер
929 400.00
UAH
Номер:
3d0c181390ea42b3b6c7158873ad6063
Ідентифікатор плану:
UA-P-2022-02-14-003422-b
Тип процедури:
Відкриті торги
Закупівельник:
Відділ освіти,молоді та спорту Межівської селищної ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
41796210
-
Адреса:
52900, Україна, Дніпропетровська область, селище міського типу Межова, пр.Незалежності,22
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
Відділ освіти,молоді та спорту Межівської селищної ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
41796210
-
Адреса:
52900, Україна, Дніпропетровська область, селище міського типу Межова, пр.Незалежності,22
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
929 400.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Дизельне паливо та бензин А-92 для підвозу дітей до навчальних закладів відділу освіти,молоді та спорту МСР
Примітки:
Закупівля оголошується повторно (Закупівля ДК 021:2015 - 09130000-9 - "Нафта і дистиляти") (UA-2022-01-26-010752-b) торги не відбулися з причини подання для участі в торгах менше двох тендерних пропозицій)
Річний план закупівлі на:
2022
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Лютий 2022
Класифікатор ДК 021:2015:
09130000-9 Нафта і дистиляти
КЕКВ:
2210 Предмети, матеріали, обладнання та інвентар
Дата опублікування:
14.02.2022 11:09
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Дизельне паливо
Кількість
26030 літр
Період постачання
до 31.12.2022
Бензин А-92
Кількість
3010 літр
Період постачання
до 31.12.2022
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Сума929 400.00 UAH