-
-
Відкриті торги для закупівлі енергосервісу
-
КЕП
Енергосервіс будівлі Криворізького навчально-виховного комплексу №129 "Гімназія – ліц...×-
Енергосервіс будівлі Криворізького навчально-виховного комплексу №129 "Гімназія – ліцей академічного спрямування" Криворізької міської ради Дніпропетровської області за адресою м. Кривий Ріг, вул. Пензенська,39А (корпус 2)
- ID: UA-2020-05-28-000499-a
- Дата створення : 28.05.20
- Внутрішній номер закупівлі: 5110278
Відділ освіти виконкому Довгинцівської райради ЄДРПОУ: 04544501ДК 021:2015: 99999999-9 Не відображене в інших розділахТорги не відбулисяТорги не відбулися -
-
-
Відкриті торги для закупівлі енергосервісу
-
КЕП
Енергосервіс будівлі Криворізького навчально-виховного комплексу №128 "Загальноосвітн...×-
Енергосервіс будівлі Криворізького навчально-виховного комплексу №128 "Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів – дошкільний навчальний заклад (дитячий садок)" Криворізької міської ради Дніпропетровської області за адресою: м. Кривий Ріг, Симонова, 12
- ID: UA-2020-05-28-000350-a
- Дата створення : 28.05.20
- Внутрішній номер закупівлі: 5109482
Відділ освіти виконкому Довгинцівської райради ЄДРПОУ: 04544501ДК 021:2015: 99999999-9 Не відображене в інших розділахТорги не відбулисяТорги не відбулися -
-
-
Відкриті торги для закупівлі енергосервісу
-
КЕП
Енергосервіс будівлі Криворізького навчально-виховного комплексу №129 "Гімназія – ліц...×-
Енергосервіс будівлі Криворізького навчально-виховного комплексу №129 "Гімназія – ліцей академічного спрямування" Криворізької міської ради Дніпропетровської області за адресою м. Кривий Ріг, вул. Пензенська,39А (корпус 2)
- ID: UA-2020-04-24-000290-c
- Дата створення : 24.04.20
- Внутрішній номер закупівлі: 4900952
Відділ освіти виконкому Довгинцівської райради ЄДРПОУ: 04544501ДК 021:2015: 99999999-9 Не відображене в інших розділахТорги не відбулисяТорги не відбулися -
-
-
Відкриті торги для закупівлі енергосервісу
-
КЕП
Енергосервіс будівлі Криворізького навчально-виховного комплексу №128 "Загальноосвітн...×-
Енергосервіс будівлі Криворізького навчально-виховного комплексу №128 "Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів – дошкільний навчальний заклад (дитячий садок)" Криворізької міської ради Дніпропетровської області за адресою: м. Кривий Ріг, Симонова, 12
- ID: UA-2020-04-24-000226-c
- Дата створення : 24.04.20
- Внутрішній номер закупівлі: 4900576
Відділ освіти виконкому Довгинцівської райради ЄДРПОУ: 04544501ДК 021:2015: 99999999-9 Не відображене в інших розділахТорги не відбулисяТорги не відбулися -
-
-
Відкриті торги для закупівлі енергосервісу
-
КЕП
Енергосервіс будівлі Криворізького навчально-виховного комплексу №129 "Гімназія – ліц...×-
Енергосервіс будівлі Криворізького навчально-виховного комплексу №129 "Гімназія – ліцей академічного спрямування" Криворізької міської ради Дніпропетровської області за адресою м. Кривий Ріг, вул. Пензенська,39А (корпус 2)
- ID: UA-2020-02-10-000522-c
- Дата створення : 10.02.20
- Внутрішній номер закупівлі: 4462182
Відділ освіти виконкому Довгинцівської райради ЄДРПОУ: 04544501ДК 021:2015: 99999999-9 Не відображене в інших розділахТорги відміненоТорги відмінено -
-
-
Відкриті торги для закупівлі енергосервісу
-
КЕП
Енергосервіс будівлі Криворізького навчально-виховного комплексу №128 "Загальноосвітн...×-
Енергосервіс будівлі Криворізького навчально-виховного комплексу №128 "Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів – дошкільний навчальний заклад (дитячий садок)" Криворізької міської ради Дніпропетровської області за адресою: м. Кривий Ріг, вул. Симонова, 12
- ID: UA-2020-02-10-000480-c
- Дата створення : 10.02.20
- Внутрішній номер закупівлі: 4461939
Відділ освіти виконкому Довгинцівської райради ЄДРПОУ: 04544501ДК 021:2015: 99999999-9 Не відображене в інших розділахТорги відміненоТорги відмінено -
-
-
Відкриті торги для закупівлі енергосервісу
-
КЕП
Енергосервіс будівлі Криворізького навчально-виховного комплексу №129 "Гімназія – ліц...×-
Енергосервіс будівлі Криворізького навчально-виховного комплексу №129 "Гімназія – ліцей академічного спрямування" Криворізької міської ради Дніпропетровської області за адресою м. Кривий Ріг, вул. Пензенська,39А (корпус 2)
- ID: UA-2019-10-16-000236-c
- Дата створення : 16.10.19
- Внутрішній номер закупівлі: 3891552
Відділ освіти виконкому Довгинцівської райради ЄДРПОУ: 04544501ДК 021:2015: 99999999-9 Не відображене в інших розділахЗавершена -
-
-
Відкриті торги для закупівлі енергосервісу
-
КЕП
Енергосервіс будівлі Криворізького навчально-виховного комплексу №128 "Загальноосвітн...×-
Енергосервіс будівлі Криворізького навчально-виховного комплексу №128 "Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів – дошкільний навчальний заклад (дитячий садок)" Криворізької міської ради Дніпропетровської област іза адресою: м. Кривий Ріг, Симонова12
- ID: UA-2019-10-01-000574-c
- Дата створення : 01.10.19
- Внутрішній номер закупівлі: 3843395
Відділ освіти виконкому Довгинцівської райради ЄДРПОУ: 04544501ДК 021:2015: 99999999-9 Не відображене в інших розділахЗавершена -
-
-
Відкриті торги для закупівлі енергосервісу
-
КЕП
Енергосервіс будівлі Криворізького навчально-виховного комплексу №129 "Гімназія – ліц...×-
Енергосервіс будівлі Криворізького навчально-виховного комплексу №129 "Гімназія – ліцей академічного спрямування" Криворізької міської ради Дніпропетровської області за адресою м. Кривий Ріг, вул. Пензенська,39А (корпус 2)
- ID: UA-2019-09-04-000174-c
- Дата створення : 04.09.19
- Внутрішній номер закупівлі: 3742965
Відділ освіти виконкому Довгинцівської райради ЄДРПОУ: 04544501ДК 021:2015: 99999999-9 Не відображене в інших розділахТорги не відбулисяТорги не відбулися -
-
-
Відкриті торги для закупівлі енергосервісу
-
КЕП
Енергосервіс будівлі Криворізького навчально-виховного комплексу №129 "Гімназія – ліц...×-
Енергосервіс будівлі Криворізького навчально-виховного комплексу №129 "Гімназія – ліцей академічного спрямування" Криворізької міської ради Дніпропетровської області (корпус №2) за адресою: м. Кривий Ріг, вул. вул. Пензенська, буд. 39А
- ID: UA-2019-08-02-000665-c
- Дата створення : 02.08.19
- Внутрішній номер закупівлі: 3643705
Відділ освіти виконкому Довгинцівської райради ЄДРПОУ: 04544501ДК 021:2015: 99999999-9 Не відображене в інших розділахТорги відміненоТорги відмінено -
-
-
Відкриті торги для закупівлі енергосервісу
-
КЕП
Енергосервіс будівлі Криворізького навчально-виховного комплексу №128 "Загальноосвітн...×-
Енергосервіс будівлі Криворізького навчально-виховного комплексу №128 "Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів – дошкільний навчальний заклад (дитячий садок)" Криворізької міської ради Дніпропетровської області
- ID: UA-2019-08-02-000641-c
- Дата створення : 02.08.19
- Внутрішній номер закупівлі: 3643507
Відділ освіти виконкому Довгинцівської райради ЄДРПОУ: 04544501ДК 021:2015: 99999999-9 Не відображене в інших розділахТорги відміненоТорги відмінено -