-
Відкриті торги для закупівлі енергосервісу
-
Безлотова
-
КЕП
Енергосервіс будівлі Криворізького навчально-виховного комплексу №128 "Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів – дошкільний навчальний заклад (дитячий садок)" Криворізької міської ради Дніпропетровської област іза адресою: м. Кривий Ріг, Симонова12
Тендер Prozorro UA-2019-10-01-000574-c
Енергосервіс будівлі Криворізького навчально-виховного комплексу №128 "Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів – дошкільний навчальний заклад (дитячий садок)" Криворізької міської ради Дніпропетровської област іза адресою: м. Кривий Ріг, Симонова12
Завершена
0.00
UAH з ПДВ
Номер:
262b88b57dee40a5a825f48b97c158e9
Внутрішній номер закупівлі:
3843395
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2019-10-01-000574-c
Замовник:
Відділ освіти виконкому Довгинцівської райради
×
-
Код ЄДРПОУ:
04544501
-
Адреса:
50086, Україна, Днiпропетровська область, КРИВИЙ РІГ, Дніпровське шосе, 16
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Окунєва Ольга Юріївна 71-61-84 dolgincevskij_rvo@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
99999999-9 Не відображене в інших розділахАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Мінімальний крок підвищення показника ефективності:
2%
Облікова ставка НБУ:
17%
Джерело фінансування:
Фінансування виключно за рахунок Учасника
Фіксований відсоток суми скорочення витрат замовника:
80% - 100%
Період уточнення:
01.10.2019 15:49 - 23.10.2019 11:00
Період прийому пропозицій:
01.10.2019 15:49 - 02.11.2019 10:00
Період прекваліфікації:
02.11.2019 10:02 - 13.11.2019 00:00
Аукціон:
13.11.2019 11:40 - 13.11.2019 12:01
Період кваліфікації:
13.11.2019 12:01 - 14.11.2019 10:24
Період завантаження договору:
13.11.2019 12:01 - 03.12.2019 12:01
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Енергосервіс будівлі Криворізького навчально-виховного комплексу №128 "Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів – дошкільний навчальний заклад (дитячий садок)" Криворізької міської ради Дніпропетровської област іза адресою: м. Кривий Ріг, Симонова12
Кількість
Період постачання
(не задано)
Місце постачання
50086, Україна, Днiпропетровська область, КРИВИЙ РІГ, вул. Дніпровське шосе,16
На карті
Результати торгів
Учасник
Початкова / Кінцева пропозиція
Показник ціни енергосервісного договору
Результати прекваліфікації
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ЕСКО ЮА"
×
-
Код ЄДРПОУ:
41543652
-
Контактна особа:
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ЕСКО ЮА" +380674630273 escouatender@ukr.net
-
Адреса:
Україна, 03191, м.Київ, ВУЛИЦЯ ЛОМОНОСОВА, будинок 56, квартира 52
Початкова пропозиція
820 292.85 UAH з ПДВ /
909 140.94 UAH з ПДВ
909 140.94 UAH з ПДВ
Показник ціни енергосервісного договору
2 143 336.56 UAH з ПДВ /
---
---
Результати прекваліфікації
Прийнято
07.11.2019 11:02
Результати кваліфікації
Не розглядався
Документи
12
Скарги
0
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ЕЛТЕК ЛАЙТ"
Оскарження: 13.11.2019 12:01 - 25.11.2019 00:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
41554727
-
Контактна особа:
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ЕЛТЕК ЛАЙТ" +380937485429 ovp@legalcenter.com.ua
-
Адреса:
Україна, 04080, м.Київ, ВУЛИЦЯ КИРИЛІВСЬКА, будинок 82, офіс 256
Оскарження: 13.11.2019 12:01 - 25.11.2019 00:00
Початкова пропозиція
1 057 097.50 UAH з ПДВ /
1 136 426.15 UAH з ПДВ
1 136 426.15 UAH з ПДВ
Показник ціни енергосервісного договору
2 679 170.66 UAH з ПДВ /
2 679 170.66 UAH з ПДВ
2 679 170.66 UAH з ПДВ
Документи
21
Скарги
0
Контракти
Номер:
ca3d29e963b148aaaaff1554c52a49ba
Ідентифікатор договору:
UA-2019-10-01-000574-c-c1
Постачальник:
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ЕЛТЕК ЛАЙТ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
41554727
-
Контактна особа:
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ЕЛТЕК ЛАЙТ" +380937485429 ovp@legalcenter.com.ua
-
Адреса:
Україна, 04080, м.Київ, ВУЛИЦЯ КИРИЛІВСЬКА, будинок 82, офіс 256
Номер договору:
43
Сума договору:
2 679 170.66 UAH з ПДВ
Сума договору:
2 232 642.22 UAH без ПДВ
Період дії договору:
29.01.2020 00:00 - 15.04.2026 00:00
Дата підписання:
29.01.2020 09:30
Статус:
Підписаний