-
Відкриті торги для закупівлі енергосервісу
-
КЕП
Енергосервіс будівлі Криворізького навчально-виховного комплексу №128 "Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів – дошкільний навчальний заклад (дитячий садок)" Криворізької міської ради Дніпропетровської област іза адресою: м. Кривий Ріг, Симонова12
2 679 170.66
UAH з ПДВ
Номер:
ca3d29e963b148aaaaff1554c52a49ba
Ідентифікатор договору:
UA-2019-10-01-000574-c-c1
Замовник:
Відділ освіти виконкому Довгинцівської райради
×
-
Код ЄДРПОУ:
04544501
-
Адреса:
50086, Україна, Днiпропетровська область, КРИВИЙ РІГ, Дніпровське шосе, 16
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Постачальник:
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ЕЛТЕК ЛАЙТ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
41554727
-
Контактна особа:
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ЕЛТЕК ЛАЙТ" +380937485429 ovp@legalcenter.com.ua
-
Адреса:
Україна, 04080, м.Київ, ВУЛИЦЯ КИРИЛІВСЬКА, будинок 82, офіс 256
Класифікатор ДК 021:2015:
Аналіз за цим CPV
Номер договору:
43
Дата підписання:
29.01.2020 09:30
Період дії договору:
29.01.2020 00:00 - 15.04.2026 00:00
Сума договору:
2 679 170.66 UAH з ПДВ (в тому числі ПДВ 446 528.44 UAH)
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Енергосервіс будівлі Криворізького навчально-виховного комплексу №128 "Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів – дошкільний навчальний заклад (дитячий садок)" Криворізької міської ради Дніпропетровської област іза адресою: м. Кривий Ріг, Симонова12
Кількість
Період постачання
(не задано)
Місце постачання
50086, Україна, Днiпропетровська область, КРИВИЙ РІГ, вул. Дніпровське шосе,16
На карті