-
Відкриті торги для закупівлі енергосервісу
-
Безлотова
-
КЕП
Енергосервіс будівлі Криворізького навчально-виховного комплексу №129 "Гімназія – ліцей академічного спрямування" Криворізької міської ради Дніпропетровської області (корпус №2) за адресою: м. Кривий Ріг, вул. вул. Пензенська, буд. 39А
Тендер Prozorro UA-2019-08-02-000665-c
Енергосервіс будівлі Криворізького навчально-виховного комплексу №129 "Гімназія – ліцей академічного спрямування" Криворізької міської ради Дніпропетровської області (корпус №2) за адресою: м. Кривий Ріг, вул. вул. Пензенська, буд. 39А
Торги відмінено
0.00
UAH з ПДВ
Номер:
9c0be26e41574c7c9bff6bebffc0e7e6
Внутрішній номер закупівлі:
3643705
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2019-08-02-000665-c
Замовник:
Відділ освіти виконкому Довгинцівської райради
×
-
Код ЄДРПОУ:
04544501
-
Адреса:
50086, Україна, Днiпропетровська область, КРИВИЙ РІГ, Дніпровське шосе, 16
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Окунєва Ольга Юріївна 71-61-84 dolgincevskij_rvo@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
99999999-9 Не відображене в інших розділахАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Мінімальний крок підвищення показника ефективності:
2%
Облікова ставка НБУ:
17%
Джерело фінансування:
Фінансування виключно за рахунок Учасника
Фіксований відсоток суми скорочення витрат замовника:
80% - 100%
Період уточнення:
02.08.2019 16:18 - 24.08.2019 00:00
Період прийому пропозицій:
02.08.2019 16:18 - 03.09.2019 00:00
Період прекваліфікації:
з 03.09.2019 00:01
Аукціон:
з 08.10.2019 14:41
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Енергосервіс будівлі Криворізького навчально-виховного комплексу №129 "Гімназія – ліцей академічного спрямування" Криворізької міської ради Дніпропетровської області (корпус №2) за адресою: м. Кривий Ріг, вул. вул. Пензенська, буд. 39А
Кількість
Період постачання
(не задано)
Інформація про скасування
Номер:
04467be1cc22446ca692d8e9ab8af686
Причина скасування:
cancelled
Опис причини скасування:
В зв’язку з допущенною помилкою по закупівлі № UA-2019-08-02-000665-с код за ДК 021:2015 – 99999999-9 Не відображене в інших розділах: енергосервіс будівлі Криворізького навчально-виховного комплексу №129 "Гімназія – ліцей академічного спрямування" Криворізької міської ради Дніпропетровської області (корпус №2) у відповідності до пп.2 п. 1 ст. 31 Закону України «Про публічні закупівлі» (неможливість усунення порушень, що виникли через виявленні порушення законодавства з питань публічних закупівель - невірно указано поточний тариф на теплову енергію) процедуру закупівлі № UA-2019-08-02-000665-с необхідно відмінити.
Дата опублікування:
03.09.2019 15:22
Статус:
Виконано
Прекваліфікація
Учасник
Початкова / Кінцева пропозиція
Показник ціни енергосервісного договору
Результати прекваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ЕСКО ЮА"
×
-
Код ЄДРПОУ:
41543652
-
Контактна особа:
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ЕСКО ЮА" +380674630273 escouatender@ukr.net
-
Адреса:
Україна, 03191, м.Київ, ВУЛИЦЯ ЛОМОНОСОВА, будинок 56, квартира 52
Початкова пропозиція
--- /
---
---
Показник ціни енергосервісного договору
--- /
---
---
Результати прекваліфікації
Очікує рішення
Документи
11
Скарги
0
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ЕЛТЕК ЛАЙТ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
41554727
-
Контактна особа:
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ЕЛТЕК ЛАЙТ" +380442536633 ovp@legalcenter.com.ua
-
Адреса:
Україна, 04080, м.Київ, ВУЛИЦЯ КИРИЛІВСЬКА, будинок 82, офіс 256
Початкова пропозиція
--- /
---
---
Показник ціни енергосервісного договору
--- /
---
---
Результати прекваліфікації
Очікує рішення
Документи
9
Скарги
0