• Відкриті торги для закупівлі енергосервісу
  • Безлотова
  • КЕП

Енергосервіс будівлі Криворізького навчально-виховного комплексу №129 "Гімназія – ліцей академічного спрямування" Криворізької міської ради Дніпропетровської області за адресою м. Кривий Ріг, вул. Пензенська,39А (корпус 2)

Енергосервіс будівлі Криворізького навчально-виховного комплексу №129 "Гімназія – ліцей академічного спрямування" Криворізької міської ради Дніпропетровської області

Торги відмінено

0.00 UAH з ПДВ
Номер: 855169750b0546cb96edb0412ea630d1
Внутрішній номер закупівлі: 4462182
Ідентифікатор закупівлі: UA-2020-02-10-000522-c   
Замовник: Відділ освіти виконкому Довгинцівської райради
Контактна особа: Окунєва Ольга Юріївна 096-161-74-13 dolgincevskij_rvo@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015: 99999999-9 Не відображене в інших розділахАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Послуги
Мінімальний крок підвищення показника ефективності: 2%
Облікова ставка НБУ: 11%
Джерело фінансування: Фінансування виключно за рахунок Учасника
Фіксований відсоток суми скорочення витрат замовника: 80% - 100%
Період уточнення: 10.02.2020 13:19 - 02.03.2020 10:00
Період прийому пропозицій: 10.02.2020 13:19 - 12.03.2020 10:00
Період прекваліфікації: з 12.03.2020 10:00
Аукціон: з 17.04.2020 12:48

Тендерна документація

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Енергосервіс будівлі Криворізького навчально-виховного комплексу №129 "Гімназія – ліцей академічного спрямування" Криворізької міської ради Дніпропетровської області за адресою м. Кривий Ріг, вул. Пензенська,39А (корпус 2)
Код ДК 021:2015: 99999999-9 Не відображене в інших розділах
Кількість
Період постачання (не задано)
Місце постачання 50086, Україна, Дніпропетровська область, КРИВИЙ РІГ, вул. Пензенська, 39А На карті

Інформація про скасування

Номер: dbb477dd882941859687ca5ca80aad5c
Причина скасування: cancelled
Опис причини скасування: відміна закупівлі - на підставі пп.2 п.1 ст. 31 ЗУ "Про публічні закупівлі"
Дата опублікування: 18.03.2020 13:13
Статус:
Виконано

Прекваліфікація

Учасник
Початкова / Кінцева пропозиція
Показник ціни енергосервісного договору
Результати прекваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "КИЇВЕСКО"
Початкова пропозиція --- /
---
Показник ціни енергосервісного договору --- /
---
Результати прекваліфікації
Очікує рішення
Документи 11
Скарги 0
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "СМАРТ ЕСКО"
Початкова пропозиція --- /
---
Показник ціни енергосервісного договору --- /
---
Результати прекваліфікації
Очікує рішення
Документи 15
Скарги 0