-
Відкриті торги для закупівлі енергосервісу
-
Безлотова
-
КЕП
Енергосервіс будівлі Криворізького навчально-виховного комплексу №129 "Гімназія – ліцей академічного спрямування" Криворізької міської ради Дніпропетровської області за адресою м. Кривий Ріг, вул. Пензенська,39А (корпус 2)
Тендер Prozorro UA-2019-09-04-000174-c
Енергосервіс будівлі Криворізького навчально-виховного комплексу №129 "Гімназія – ліцей академічного спрямування" Криворізької міської ради Дніпропетровської області за адресою м. Кривий Ріг, вул. Пензенська,39А (корпус 2)
Торги не відбулися
0.00
UAH з ПДВ
Номер:
653f1949ab784d448987a575d30ef045
Внутрішній номер закупівлі:
3742965
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2019-09-04-000174-c
Замовник:
Відділ освіти виконкому Довгинцівської райради
×
-
Код ЄДРПОУ:
04544501
-
Адреса:
50086, Україна, Днiпропетровська область, КРИВИЙ РІГ, Дніпровське шосе, 16
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Окунєва Ольга Юріївна 71-61-84 dolgincevskij_rvo@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
99999999-9 Не відображене в інших розділахАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Мінімальний крок підвищення показника ефективності:
2%
Облікова ставка НБУ:
17%
Джерело фінансування:
Фінансування виключно за рахунок Учасника
Фіксований відсоток суми скорочення витрат замовника:
80% - 100%
Період уточнення:
04.09.2019 10:38 - 26.09.2019 10:00
Період прийому пропозицій:
04.09.2019 10:38 - 06.10.2019 10:00
Період прекваліфікації:
06.10.2019 10:02 - 16.10.2019 00:00
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Енергосервіс будівлі Криворізького навчально-виховного комплексу №129 "Гімназія – ліцей академічного спрямування" Криворізької міської ради Дніпропетровської області за адресою м. Кривий Ріг, вул. Пензенська,39А (корпус 2)
Кількість
Період постачання
(не задано)
Прекваліфікація
Учасник
Початкова / Кінцева пропозиція
Показник ціни енергосервісного договору
Результати прекваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ЕСКО ЮА"
×
-
Код ЄДРПОУ:
41543652
-
Контактна особа:
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ЕСКО ЮА" +380674630273 escouatender@ukr.net
-
Адреса:
Україна, 03191, м.Київ, ВУЛИЦЯ ЛОМОНОСОВА, будинок 56, квартира 52
Початкова пропозиція
--- /
---
---
Показник ціни енергосервісного договору
--- /
---
---
Результати прекваліфікації
Відхилено
10.10.2019 16:30
Документи
12
Скарги
0
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ЕЛТЕК ЛАЙТ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
41554727
-
Контактна особа:
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ЕЛТЕК ЛАЙТ" +380442536633 ovp@legalcenter.com.ua
-
Адреса:
Україна, 04080, м.Київ, ВУЛИЦЯ КИРИЛІВСЬКА, будинок 82, офіс 256
Початкова пропозиція
250 931.14 UAH з ПДВ /
250 931.14 UAH з ПДВ
250 931.14 UAH з ПДВ
Показник ціни енергосервісного договору
680 385.73 UAH з ПДВ /
---
---
Результати прекваліфікації
Прийнято
10.10.2019 16:27
Документи
10
Скарги
0