-
Відкриті торги для закупівлі енергосервісу
-
Безлотова
-
КЕП
Енергосервіс будівлі Криворізького навчально-виховного комплексу №129 "Гімназія – ліцей академічного спрямування" Криворізької міської ради Дніпропетровської області за адресою м. Кривий Ріг, вул. Пензенська,39А (корпус 2)
Тендер Prozorro UA-2019-10-16-000236-c
Енергосервіс будівлі Криворізького навчально-виховного комплексу №129 "Гімназія – ліцей академічного спрямування" Криворізької міської ради Дніпропетровської області за адресою м. Кривий Ріг, вул. Пензенська,39А (корпус 2)
Завершена
0.00
UAH з ПДВ
Номер:
5f3a9e80e9f143ed98bc59d2215edb7c
Внутрішній номер закупівлі:
3891552
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2019-10-16-000236-c
Замовник:
Відділ освіти виконкому Довгинцівської райради
×
-
Код ЄДРПОУ:
04544501
-
Адреса:
50086, Україна, Днiпропетровська область, КРИВИЙ РІГ, Дніпровське шосе, 16
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Окунєва Ольга Юріївна 71-61-84 dolgincevskij_rvo@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
99999999-9 Не відображене в інших розділахАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Мінімальний крок підвищення показника ефективності:
2%
Облікова ставка НБУ:
17%
Джерело фінансування:
Фінансування виключно за рахунок Учасника
Фіксований відсоток суми скорочення витрат замовника:
80% - 100%
Період уточнення:
16.10.2019 11:21 - 07.11.2019 10:00
Період прийому пропозицій:
16.10.2019 11:21 - 17.11.2019 10:00
Період прекваліфікації:
17.11.2019 10:02 - 25.11.2019 00:00
Аукціон:
25.11.2019 13:39 - 25.11.2019 14:00
Період кваліфікації:
25.11.2019 14:00 - 25.11.2019 16:23
Період завантаження договору:
25.11.2019 14:00 - 15.12.2019 14:00
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Енергосервіс будівлі Криворізького навчально-виховного комплексу №129 "Гімназія – ліцей академічного спрямування" Криворізької міської ради Дніпропетровської області за адресою м. Кривий Ріг, вул. Пензенська,39А (корпус 2)
Кількість
Період постачання
(не задано)
Результати торгів
Учасник
Початкова / Кінцева пропозиція
Показник ціни енергосервісного договору
Результати прекваліфікації
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ЕСКО ЮА"
×
-
Код ЄДРПОУ:
41543652
-
Контактна особа:
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ЕСКО ЮА" +380674630273 escouatender@ukr.net
-
Адреса:
Україна, 03191, м.Київ, ВУЛИЦЯ ЛОМОНОСОВА, будинок 56, квартира 52
Початкова пропозиція
168 489.36 UAH з ПДВ /
219 297.53 UAH з ПДВ
219 297.53 UAH з ПДВ
Показник ціни енергосервісного договору
553 032.26 UAH з ПДВ /
---
---
Результати прекваліфікації
Прийнято
19.11.2019 13:09
Результати кваліфікації
Не розглядався
Документи
10
Скарги
0
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ЕЛТЕК ЛАЙТ"
Оскарження: 25.11.2019 14:00 - 06.12.2019 00:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
41554727
-
Контактна особа:
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ЕЛТЕК ЛАЙТ" +380937485429 ovp@legalcenter.com.ua
-
Адреса:
Україна, 04080, м.Київ, ВУЛИЦЯ КИРИЛІВСЬКА, будинок 82, офіс 256
Оскарження: 25.11.2019 14:00 - 06.12.2019 00:00
Початкова пропозиція
219 079.75 UAH з ПДВ /
240 249.82 UAH з ПДВ
240 249.82 UAH з ПДВ
Показник ціни енергосервісного договору
758 733.32 UAH з ПДВ /
758 733.32 UAH з ПДВ
758 733.32 UAH з ПДВ
Документи
22
Скарги
0
Контракти
Номер:
2d1aa45860ab4fd1b9bde3439cf80dc2
Ідентифікатор договору:
UA-2019-10-16-000236-c-c1
Постачальник:
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ЕЛТЕК ЛАЙТ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
41554727
-
Контактна особа:
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ЕЛТЕК ЛАЙТ" +380937485429 ovp@legalcenter.com.ua
-
Адреса:
Україна, 04080, м.Київ, ВУЛИЦЯ КИРИЛІВСЬКА, будинок 82, офіс 256
Номер договору:
42
Сума договору:
758 733.32 UAH з ПДВ
Сума договору:
632 277.77 UAH без ПДВ
Період дії договору:
29.01.2020 00:00 - 15.04.2027 00:00
Дата підписання:
29.01.2020 09:00
Статус:
Підписаний