-
Відкриті торги для закупівлі енергосервісу
-
КЕП
Енергосервіс будівлі Криворізького навчально-виховного комплексу №129 "Гімназія – ліцей академічного спрямування" Криворізької міської ради Дніпропетровської області за адресою м. Кривий Ріг, вул. Пензенська,39А (корпус 2)
758 733.32
UAH з ПДВ
Номер:
2d1aa45860ab4fd1b9bde3439cf80dc2
Ідентифікатор договору:
UA-2019-10-16-000236-c-c1
Замовник:
Відділ освіти виконкому Довгинцівської райради
×
-
Код ЄДРПОУ:
04544501
-
Адреса:
50086, Україна, Днiпропетровська область, КРИВИЙ РІГ, Дніпровське шосе, 16
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Постачальник:
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ЕЛТЕК ЛАЙТ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
41554727
-
Контактна особа:
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ЕЛТЕК ЛАЙТ" +380937485429 ovp@legalcenter.com.ua
-
Адреса:
Україна, 04080, м.Київ, ВУЛИЦЯ КИРИЛІВСЬКА, будинок 82, офіс 256
Класифікатор ДК 021:2015:
Аналіз за цим CPV
Номер договору:
42
Дата підписання:
29.01.2020 09:00
Період дії договору:
29.01.2020 00:00 - 15.04.2027 00:00
Сума договору:
758 733.32 UAH з ПДВ (в тому числі ПДВ 126 455.55 UAH)
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Енергосервіс будівлі Криворізького навчально-виховного комплексу №129 "Гімназія – ліцей академічного спрямування" Криворізької міської ради Дніпропетровської області за адресою м. Кривий Ріг, вул. Пензенська,39А (корпус 2)
Кількість
Період постачання
(не задано)