-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
антена- ID: UA-2026-09-02-013520-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30272243
ГОЛОВНЕ УПРАВЛІННЯ НАЦІОНАЛЬНОЇ ПОЛІЦІЇ В ЧЕРКАСЬКІЙ ОБЛАСТІ ЄДРПОУ: 40108667ДК 021:2015: 32230000-4 Апаратура для передавання радіосигналу з приймальним пристроємЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Антена (ДК 021:2015: 32230000-4 «Апаратура для передавання радіосигналу з приймальним прис...×-
Антена (ДК 021:2015: 32230000-4 «Апаратура для передавання радіосигналу з приймальним пристроєм»)
- ID: UA-2026-08-25-005730-a
- Дата створення : 25.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30183135
ГОЛОВНЕ УПРАВЛІННЯ НАЦІОНАЛЬНОЇ ПОЛІЦІЇ В ЧЕРКАСЬКІЙ ОБЛАСТІ ЄДРПОУ: 40108667ДК 021:2015: 32230000-4 Апаратура для передавання радіосигналу з приймальним пристроємЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
апаратура та супутнє обладнання для організації радіозв’язку (ДК 021:2015: 32230000-4 — «А...×-
апаратура та супутнє обладнання для організації радіозв’язку (ДК 021:2015: 32230000-4 — «Апаратура для передавання радіосигналу з приймальним пристроєм»)
- ID: UA-2026-04-28-008559-a
- Дата створення : 28.04.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29053170
ГОЛОВНЕ УПРАВЛІННЯ НАЦІОНАЛЬНОЇ ПОЛІЦІЇ В ЧЕРКАСЬКІЙ ОБЛАСТІ ЄДРПОУ: 40108667ДК 021:2015: 32230000-4 Апаратура для передавання радіосигналу з приймальним пристроємЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Камери відеоспостереження- ID: UA-2025-12-13-001977-a
- Дата створення : 13.12.25
- Внутрішній номер закупівлі: 27550414
ГОЛОВНЕ УПРАВЛІННЯ НАЦІОНАЛЬНОЇ ПОЛІЦІЇ В ЧЕРКАСЬКІЙ ОБЛАСТІ ЄДРПОУ: 40108667ДК 021:2015: 32230000-4 Апаратура для передавання радіосигналу з приймальним пристроємТорги відміненоТорги відмінено -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Комплекти вузлів відеоспостереження- ID: UA-2025-12-10-023672-a
- Дата створення : 10.12.25
- Внутрішній номер закупівлі: 27501698
ГОЛОВНЕ УПРАВЛІННЯ НАЦІОНАЛЬНОЇ ПОЛІЦІЇ В ЧЕРКАСЬКІЙ ОБЛАСТІ ЄДРПОУ: 40108667ДК 021:2015: 32230000-4 Апаратура для передавання радіосигналу з приймальним пристроємТорги не відбулисяТорги не відбулися -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Оглядові камери відеоспостереження- ID: UA-2025-11-27-018922-a
- Дата створення : 27.11.25
- Внутрішній номер закупівлі: 27308150
ГОЛОВНЕ УПРАВЛІННЯ НАЦІОНАЛЬНОЇ ПОЛІЦІЇ В ЧЕРКАСЬКІЙ ОБЛАСТІ ЄДРПОУ: 40108667ДК 021:2015: 32230000-4 Апаратура для передавання радіосигналу з приймальним пристроємЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Камери відеоспостереження з функцією розпізнавання номерних знаків транспортних засобів- ID: UA-2025-11-27-018900-a
- Дата створення : 27.11.25
- Внутрішній номер закупівлі: 27308136
ГОЛОВНЕ УПРАВЛІННЯ НАЦІОНАЛЬНОЇ ПОЛІЦІЇ В ЧЕРКАСЬКІЙ ОБЛАСТІ ЄДРПОУ: 40108667ДК 021:2015: 32230000-4 Апаратура для передавання радіосигналу з приймальним пристроємЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Камери відеоспостереження- ID: UA-2025-09-30-011966-a
- Дата створення : 30.09.25
- Внутрішній номер закупівлі: 26603080
ГОЛОВНЕ УПРАВЛІННЯ НАЦІОНАЛЬНОЇ ПОЛІЦІЇ В ЧЕРКАСЬКІЙ ОБЛАСТІ ЄДРПОУ: 40108667ДК 021:2015: 32230000-4 Апаратура для передавання радіосигналу з приймальним пристроємЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Комплекти вузлів камер відеоспостереження (з урахуванням вартості монтажу)- ID: UA-2025-09-03-010597-a
- Дата створення : 03.09.25
- Внутрішній номер закупівлі: 26319695
ГОЛОВНЕ УПРАВЛІННЯ НАЦІОНАЛЬНОЇ ПОЛІЦІЇ В ЧЕРКАСЬКІЙ ОБЛАСТІ ЄДРПОУ: 40108667ДК 021:2015: 32230000-4 Апаратура для передавання радіосигналу з приймальним пристроємЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Комплекти вузлів камер відеоспостереження (з урахуванням вартості монтажу)- ID: UA-2025-06-08-000536-a
- Дата створення : 08.06.25
- Внутрішній номер закупівлі: 25539072
ГОЛОВНЕ УПРАВЛІННЯ НАЦІОНАЛЬНОЇ ПОЛІЦІЇ В ЧЕРКАСЬКІЙ ОБЛАСТІ ЄДРПОУ: 40108667ДК 021:2015: 32230000-4 Апаратура для передавання радіосигналу з приймальним пристроємТорги не відбулисяТорги не відбулися -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Камери відеоспостереження- ID: UA-2025-05-20-014727-a
- Дата створення : 20.05.25
- Внутрішній номер закупівлі: 25359988
ГОЛОВНЕ УПРАВЛІННЯ НАЦІОНАЛЬНОЇ ПОЛІЦІЇ В ЧЕРКАСЬКІЙ ОБЛАСТІ ЄДРПОУ: 40108667ДК 021:2015: 32230000-4 Апаратура для передавання радіосигналу з приймальним пристроємЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Комплекти ретрансляторів цифрового радіозв’язку Motorola SLR 5500 (або еквівалент)- ID: UA-2025-02-28-010313-a
- Дата створення : 28.02.25
- Внутрішній номер закупівлі: 24581023
ГОЛОВНЕ УПРАВЛІННЯ НАЦІОНАЛЬНОЇ ПОЛІЦІЇ В ЧЕРКАСЬКІЙ ОБЛАСТІ ЄДРПОУ: 40108667ДК 021:2015: 32230000-4 Апаратура для передавання радіосигналу з приймальним пристроємЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
IP-відеокамера вулична- ID: UA-2025-01-23-012123-a
- Дата створення : 23.01.25
- Внутрішній номер закупівлі: 24153554
ГОЛОВНЕ УПРАВЛІННЯ НАЦІОНАЛЬНОЇ ПОЛІЦІЇ В ЧЕРКАСЬКІЙ ОБЛАСТІ ЄДРПОУ: 40108667ДК 021:2015: 32230000-4 Апаратура для передавання радіосигналу з приймальним пристроємЗавершена -
-
- 1
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Комплект ретранслятора цифрового радіозв’язку Motorola SLR 5500 (або еквівалент)- ID: UA-2024-12-11-022568-a
- Дата створення : 11.12.24
- Внутрішній номер закупівлі: 23637055
ГОЛОВНЕ УПРАВЛІННЯ НАЦІОНАЛЬНОЇ ПОЛІЦІЇ В ЧЕРКАСЬКІЙ ОБЛАСТІ ЄДРПОУ: 40108667ДК 021:2015: 32230000-4 Апаратура для передавання радіосигналу з приймальним пристроємТорги не відбулисяТорги не відбулися -
- 2
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Камери відеоспостереження- ID: UA-2024-08-07-007794-a
- Дата створення : 07.08.24
- Внутрішній номер закупівлі: 22254954
ГОЛОВНЕ УПРАВЛІННЯ НАЦІОНАЛЬНОЇ ПОЛІЦІЇ В ЧЕРКАСЬКІЙ ОБЛАСТІ ЄДРПОУ: 40108667ДК 021:2015: 32230000-4 Апаратура для передавання радіосигналу з приймальним пристроємТорги відміненоТорги відмінено