-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Камери відеоспостереження
Тендер Prozorro UA-2025-12-13-001977-a
Торги відмінено
61 280.00
UAH з ПДВ
Номер:
2bcfbfb01a99461abaa9fd4ed0bd2075
Внутрішній номер закупівлі:
27550414
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2025-12-13-001977-a
Замовник:
ГОЛОВНЕ УПРАВЛІННЯ НАЦІОНАЛЬНОЇ ПОЛІЦІЇ В ЧЕРКАСЬКІЙ ОБЛАСТІ
×
-
Код ЄДРПОУ:
40108667
-
Адреса:
18036, Україна, Черкаська область, м. Черкаси, вул. Смілянська , буд. 57
-
Категорія:
Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
Контактна особа:
Людмила Букрєєва +380472393422 ulmtz_gunp@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
32230000-4 Апаратура для передавання радіосигналу з приймальним пристроємАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
61 280.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
13.12.2025 22:15 - 18.12.2025 00:00
Період прийому пропозицій:
13.12.2025 22:15 - 21.12.2025 00:00
Аукціон:
22.12.2025 15:56 - 22.12.2025 16:19
Період кваліфікації:
з 22.12.2025 16:19
Тендерна документація до лоту 1
Інформація про скасування
Номер:
b8460b937317430bb1f56cae8ff7c03e
Причина скасування:
Неможливість усунення виявлених порушень законодавства у сфері публічних закупівель
Опис причини скасування:
неможливість усунення виявлених порушень законодавства у сфері публічних закупівель
Період оскарження:
16.01.2026 14:17 - 27.01.2026 00:00
Дата опублікування:
16.01.2026 14:17
Дата виконання:
27.01.2026 00:00
Статус:
Виконано
- Лот №1 ₴61 280.00 Камери відеоспостереження