-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Камери відеоспостереження з функцією розпізнавання номерних знаків транспортних засобів
Тендер Prozorro UA-2025-11-27-018900-a
Завершена
197 425.20
UAH з ПДВ
Номер:
3bc6a3d41ef5495697ece037a3663f0f
Внутрішній номер закупівлі:
27308136
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2025-11-27-018900-a
Замовник:
ГОЛОВНЕ УПРАВЛІННЯ НАЦІОНАЛЬНОЇ ПОЛІЦІЇ В ЧЕРКАСЬКІЙ ОБЛАСТІ
×
-
Код ЄДРПОУ:
40108667
-
Адреса:
18036, Україна, Черкаська область, м. Черкаси, вул. Смілянська , буд. 57
-
Категорія:
Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
Контактна особа:
Людмила Букрєєва +380472393422 ulmtz_gunp@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
32230000-4 Апаратура для передавання радіосигналу з приймальним пристроємАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
197 425.20 UAH з ПДВ
Період уточнення:
27.11.2025 22:22 - 07.12.2025 00:00
Період прийому пропозицій:
27.11.2025 22:22 - 10.12.2025 00:00
Аукціон:
з 10.12.2025 12:01
Період кваліфікації:
10.12.2025 00:00 - 10.12.2025 21:37
Період завантаження договору:
16.12.2025 00:00 - 26.12.2025 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴197 425.20 Камери відеоспостереження з функцією розпізнавання номерних знаків транспортних засобів