• Закупівля без використання електронної системи
  • КЕП
  • Без аукціону

апаратура та супутнє обладнання для організації радіозв’язку (ДК 021:2015: 32230000-4 — «Апаратура для передавання радіосигналу з приймальним пристроєм»)

Інформація щодо кінцевого бенефіціарного власника фізичної особи-підприємця: Музикін Михайло Георгійович У зв'язку з відсутністю технічної можливості, реалізованої засобами електронної системи закупівель, замовник самостійно додатково додає до звіту про договір про закупівлю, укладений без використання електронної системи закупівель, інформацію про кінцевого бенефіціарного власника постачальника товару (товарів), виконавця робіт, надавача послуги (послуг) є фізична особа-підприємець, яка у відповідності до Закону Україні «Про запобігання та протидію легалізації (відмиванню) доходів, одержаних злочинним шляхом, фінансуванню тероризму та фінансуванню розповсюдження зброї масового знищення» та Закону України «Про державну реєстрацію юридичних осіб, фізичних осіб - підприємців та громадських формувань» немає кінцевого бенефіціарного власника. Інформація підтверджується даними з Єдиного державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб - підприємців та громадських формувань.

Завершена

1 698 000.00 UAH без ПДВ
Номер: 6b13cfbe05d0432080edd31cd21df7e9
Внутрішній номер закупівлі: 29053170
Ідентифікатор закупівлі: UA-2026-04-28-008559-a   
Замовник: ГОЛОВНЕ УПРАВЛІННЯ НАЦІОНАЛЬНОЇ ПОЛІЦІЇ В ЧЕРКАСЬКІЙ ОБЛАСТІ
Контактна особа: Михайло Івченко +380502200144 mihail.m1802@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015: 32230000-4 Апаратура для передавання радіосигналу з приймальним пристроємАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Товари
Умова застосування: Існує нагальна потреба у здійсненні закупівлі у зв’язку з виникненням об’єктивних обставин, що унеможливлюють дотримання замовником строків для проведення закупівлі із застосуванням відкритих торгів та/або електронного каталогу, яка повинна бути документально підтверджена замовником
Обґрунтування умови застосування: Існує нагальна потреба у здійсненні закупівлі у зв’язку з виникненням об’єктивних обставин, що унеможливлюють дотримання замовником строків для проведення закупівлі із застосуванням відкритих торгів та/або електронного каталогу, яка повинна бути документально підтверджена замовником
Очікувана вартість: 1 698 000.00 UAH без ПДВ

Тендерна документація

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
апаратура та супутнє обладнання для організації радіозв’язку (ДК 021:2015: 32230000-4 — «Апаратура для передавання радіосигналу з приймальним пристроєм»)
Код ДК 021:2015: 32230000-4 Апаратура для передавання радіосигналу з приймальним пристроєм
Кількість 30 штука
Період постачання до 08.05.2026
Місце постачання Україна, Черкаська область На карті

Результати торгів

Учасник
Ціна пропозиції
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
Музикін Михайло Георгійович
Ціна пропозиції 1 698 000.00 UAH без ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
28.04.2026 17:39
Документи 0
Скарги 0

Контракти

Номер: 9ef81e7dfce747cfb352246b9e8bac7e
Ідентифікатор договору: UA-2026-04-28-008559-a-c1
Постачальник: Музикін Михайло Георгійович
Номер договору: 230/2026
Сума договору: 1 698 000.00 UAH без ПДВ
Період дії договору: 27.04.2026 00:00 - 31.12.2026 00:00
Дата підписання: 27.04.2026 16:00
Статус:
Підписаний
pdf
Договір 230_2026.pdf